Ortopedické pomôcky

Ortopedické pomôcky v podobne špeciálnych vložiek alebo gélových výplní dopomáhajú vaším chodidlám udržať dostatočné pohodlie a komfort pri náročných športových aktivitách. S výberom vám poradíme online aj offline, na tel. čísle 0919 066 704 alebo na info@najsport.sk.

Ortopedické pomôcky

Ak patríte medzi zákazníkov trpiacich bolesťami chodidiel, vyberte si špeciálne športové vložky, ktoré podporujú nízku, strednú alebo vysokú klembu chodila. Zároveň prihliadajú na športový výkon a zvyšujú vaše pohodlie na zjazdovke.

  • Ortopedické pomôcky pomáhajú udržať stabilne nielen vaše chodidlo, ale aj chrbticu. Prečítajte náš najnovší článok - Ako vybrať športové vložky do topánok.
  • Dopomáhajú k tlmeniu bolesti spôsobenej rôznymi haluxami, nerovnosťami, vybočenými palcami, nesprávnou chôdzou a zlou klembou.
  • Vyskúšajte niektorú z vložiek, prípadne si nechajte zdarma zmerať chodidlo v našom špecializovanom obchode a už nikdy nepôjdete von bez nich.
  • Vyskúšajte aj rôzne gélové výplne a protektory v podobe chráničov predkolenia, členkov alebo päty.
  • V niektorých prípadoch nepomôžu ani ortopedické pomôcky a situáciu musíte riešiť úpravu lyžiarskej alebo skialpovej topánky na mieru. Prečítajte si viac o bootfittingu v našom článku - Ako upraviť lyžiarky na mieru alebo rovno navštívte našu stránku a objednajte sa na bootfitting už teraz!

Ortopedické vložky do lyžiarok

Filtrovať produkty