Ortopedické pomôcky

Ortopedické pomôcky v podobne špeciálnych vložiek alebo gélových výplní dopomáhajú vaším chodidlám udržať dostatočné pohodlie a komfort pri náročných športových aktivitách. S výberom vám poradíme online aj offline, na tel. čísle 0919 066 704 alebo na info@najsport.sk.

Bike Fest je tu! Zľavy na bicykle a elektrobicykle, viac info nájdete tu

Akcia platí ešte:
dní
hodín
minút
sekúnd
Ortopedické pomôcky

Ak patríte medzi zákazníkov trpiacich bolesťami chodidiel, vyberte si špeciálne športové vložky, ktoré podporujú nízku, strednú alebo vysokú klembu chodila. Zároveň prihliadajú na športový výkon a zvyšujú vaše pohodlie na zjazdovke.

  • Ortopedické pomôcky pomáhajú udržať stabilne nielen vaše chodidlo, ale aj chrbticu. Prečítajte náš najnovší článok - Ako vybrať športové vložky do topánok.
  • Dopomáhajú k tlmeniu bolesti spôsobenej rôznymi haluxami, nerovnosťami, vybočenými palcami, nesprávnou chôdzou a zlou klembou.
  • Vyskúšajte niektorú z vložiek, prípadne si nechajte zdarma zmerať chodidlo v našom špecializovanom obchode a už nikdy nepôjdete von bez nich.
  • Vyskúšajte aj rôzne gélové výplne a protektory v podobe chráničov predkolenia, členkov alebo päty.
  • V niektorých prípadoch nepomôžu ani ortopedické pomôcky a situáciu musíte riešiť úpravu lyžiarskej alebo skialpovej topánky na mieru. Prečítajte si viac o bootfittingu v našom článku - Ako upraviť lyžiarky na mieru alebo rovno navštívte našu stránku a objednajte sa na bootfitting už teraz!

Ortopedické vložky do lyžiarok

Bike Fest je tu! Zľavy na bicykle a elektrobicykle, viac info nájdete tu

Akcia platí ešte:
dní
hodín
minút
sekúnd

Filtrovať produkty