Bicykle Ghost

Doprajte si kvalitné bicykle značky Ghost v špičkovom nemeckom dizajne. Len v Najšporte nájdete pestrú ponuku značkových bicyklov Ghost za super ceny. Na výber je množstvo pánskych, dámskych aj detských bicyklov. S výberom vám radi a ochotne poradíme online aj offline. Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správnu na e-mail info@najsport.sk.

Bicykle Ghost

"Čítajte ďalej" a dozviete sa viac o histórií, vypraných modelových radách, veľkostných tabuľkách a značke Ghost viac. Bicykle Ghost si získavajú čoraz väčšiu priazeň cyklistov po celom svete. Okrem toho má značka vlastný vývoj, technológie a silné meno vo svete cyklistiky. Chcete vedieť o značke Ghosť viac? Prečítajte si článok - značka Ghost, tak ako ju (ne)poznáte.

Bicykle Ghost Logo

Ghost od histórie po súčasnosť

 • Značku založili v roku 1993 bratia Uwe Kalliwoda a Klaus Möhwald v nemeckom meste Waldsassen na severe Bavorska.
 • Ešte v tom roku si otvorili obchod s bicyklami, kde servisovali bicykle, to bol prvý impulz pre vznik značky Ghost.
 • Ako prvý bicykel bol predstavený Ghost Lector, ktorý symbolizuje ľahký, rýchly, obratný a štýlový hardtail.
 • Ghost je aktuálne na trhu viac ako 25 rokov a má za sebou tím skúsených grafikov, technických inžinierov, vývojárov a marketérov.
 • V súčasnosti so spoločnosťou spolupracuje niekoľko popredných jazdcov, ako Lisa Pasteiner, Anne Terpstra alebo Sina Frei.
 • Tím Ghost Factory Racing pravidelne získava pódiové umiestnenia na pretekoch World Cup XC, Cross Race či 4X. 
 • Poznáte najnovšie technologické vychytávky od Ghostu? Spoznajte technológie - Link Traction, Lightweight Carbon, Riot Shape, Superfit Geometry a pod.
 • Aktuálne v ponuke nájdete horské (hardtail a celoodpružené bicykle), cestné, krosové, gravelové, detské bicykle a nesmú chýbať ani elektrobicykle, ktoré sa tešia vysokej obľube.

Modelové rady bicyklov Ghost

Potrebujete poradiť ohľadom výberu vhodnej veľkosti bicykla, pozrite si nášho praktického sprievodcu, ktorý vám s tým pomôže - Tabuľka veľkostí bicyklov a elektrobicyklov Ghost.

Horské hardtailové bicykle

 • Lector (LC, UC, Universal, Pro, Essential a Base) - Závodný XC bicykel určený na bikemaratóny a preteky. Vyznačuje sa ľahkosťou, rýchlosťou a obratnosťou. Nájdete ho vo verzií s prednou odpruženou vidlicou (Lector) a v celoodpruženej verzií (Lector FS).
 • Nirvana (Base, Essential, Universal, Tour) - Je stvorený na každodennné používanie, či už na štrkových alebo horských cestičkách. Hodí sa tiež na jazdu po vašich obľúbených cyklochodníkoch a pre všetkých dobrodruhov. 
 • Kato (Base, Universal, Advanced, Essential, Pro) - Je špičkový hadtail, ktorý poskytuje efektivitu stúpania do kopcov a zábavu v jednom. Vďaka širokej škály dizajnu a komponentov si príde na svoje každý jazdec.
 • Lanao (Base, Universal, Advanced, Essential, Pro) - Je dámske prevedenie hardtialu Kato so zalomenou hornou rámovou trubkou, ktorá je vhodná pre dámy. Bicykel je vhodný pre všetky MTB cyklotúry, je rýchly, obratných a jednoducho sa s ním manipuluje.

Horský bicykel Ghost Lector

Horské celoodpružené bicykle 

 • Lector FS - Je celoodpružená verzia obľúbeného modelu Lector, ktorý je svižný, rýchly a ľahký závodný celoodpružený bicykel pre začiatočníkov i pokročilých XC jazdcov, ktorý oproti klasickej verzií vyžadujú aj zadný tlmič.
 • Riot (AM, EN, Trail, Enduro) - Je univerzálny zjazdový trailový, prípadne enduro bicykel (podľa zdvihov a geometrie). Technológie SuperFit a zadné odpruženie TractionLink vám umožní ľahko šliapať do kopca, pričom si užijete maximálnu zábavu. S týmto bicyklom je každá túra potešením, Slamr - Je ľahký a odolný trailový bicykel s 29" kolesami. Hľadáte rýchly, agilný a hravý bicykel, ktorý sa hodí všade kde bude treba.
 • Kato FS (Essential, Universal) - Kvalitné celoodpružené bicykle, ktoré s vás získajú svojou zábavnou geometriou, priaznivým pomerom ceny a výkonu.

Horské celoodpružené bicykle Ghost Riot

Gravelové bicykle

 • Road Range (EQ, Advanced, Essential, Essential EQ) - Najlepšie vlastnosti cestného bicykla vylepšené pre gravel. Je mimoriadne tuhý, rýchly a vysoko-efektívnky. Vďaka širokým pneumatikám a hydraulickým kotúčovým brzdám je tento gravel ako stvorený na nerovný terén, spevnené poľne či lesné cestičky.

Gravelový bicykel Ghost Road Range

Dirtové bicykle a BMX

 • Nirvana 4X - špičkový dirtový bicykel s kompaktnými 26" kolesami oceníte na všetkých pumptrackoch, skokanských tratiach aj 4X tratiach. Ideálny bicykel pre jazdcov, ktorí hľadajú skoky, triky a jazdia na plný plyn.

Dirtový bicykel Nirvana 4X

Krosové a trekingové bicykle 

 • Square Trekking (Base, Essential) - Všestranný trekingový bicykel je osadený 28" kolesami, je vhodný na dlhé vzdialenosti, všestranný, extrémne robustný s dômyselne riešenými komponentami. 
 • Square Cross (Base, Essential) Praktický alebo mestský bicykel určený na dlhé trate. S týmto bicyklom sa dostanete rýchlo do rýchlosti či už ste na cyklotrase alebo prechádzate po lestných cestičkách.

Krosové bicykle Square Trekking

Mestské bicykle

 • Square Urban - (Base, Essential) - Univerzálny mestský bicykel na zdolanie mestskej džungle. Nezáleží či idete do školy, práce, obchodu, kaviarne alebo len tak na cyklotrasu s priateľmi. Ghost Square Urban bude pravdepodobne ideálnou voľbou pre vás.

Mestský bicykel Square Urban

Filtrovať produkty

Ï