Požičovňa kufrov na bicykle

Požičajte si praktický a bezpečný kufor na prepravu bicykla. Do kufra je možné pohodlne uložiť cestný, horský alebo krosový bicykel a vyraziť za dobrodružstvom do zahraničia. Našu požičovňu kufrov teraz nájdete na Bajkalská 2/B v Bratislave. Pokiaľ potrebujete poradiť, tak neváhajte a zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na info@najsport.sk.

Požičovňa kufrov na bicykle

CENNÍK POŽIČOVNE KUFROV NA BICYKEL

PODMIENKY POŽIČANIA

Základné podmienky požičania

  • Platný doklad totožnosti, akceptujeme občiansky preukaz alebo pas.

  • Platbu za požičovňu je potrebné uhradiť len v hotovosti alebo platobnou kartou.

  • Záloha za požičovňu platí podľa aktuálneho cenníka v hotovosti alebo platobnou kartou.

  • Kufor na bicykel je určený výhradne na prepravu bicyklov, do hmotnostného a veľkostného limitu. Nie je možné prepravovať iný materiál alebo ťažké bremená, ktoré môžu kufor poškodiť. Za porušenie týchto pravidiel hrozí zmluvná pokuta alebo náhrada škody.

Rezervácia kufra na bicykel

Aký kufor na bicykel si prajete rezervovať?
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov

POŽIČOVŇA KUFROV NA BICYKLE V BRATISLAVE

Využite jedinečnú možnosť a požičajte si kvalitný a bezpečný kufor na bicykel. Jedná sa o kufor s integrovaným pracovným stojanom, vďaka ktorému je preprava bicykla pohodlná a bezproblémová. Konečne sa nemusíte obmedzovať a môžete za dobrodružstvom, na súťaž vyraziť lietadlom, autobusom, karavanom alebo dodávkou. Uvažujete nad kúpou takéhoto kufra? Čo tak najprv ho vyskúšať, či vám bude vyhovovať. V našej ponuke nájdete kvalitný kufor na bicykel, kde sa zmestí cestný, horský či krosový bicykel za priaznivé ceny. Požičovňu kufrov na bicykel nájdete v predajni Najšport v Bratislave na Galvaniho 2/A (Ružinov G2 Park). V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0919 066 704 alebo e-mailom info@najsport.sk.