8848 Altitude

Objavte štýlovú a funkčnú švédsku športovú značku 8848 Altitude. Vyberte si kvalitné a značkové lyžiarske, snowboardové a bežkárske oblečenie - bundy, nohavice, rukavice, čiapky a ostatné funkčné oblečenie za super ceny. S výberom vám ochotne a odborne poradíme na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na info@najsport.sk.

8848 Altitude

V roku 1990 Švédska expedícia prvý krát úspešne vystúpila na Mount Everest a pri tejto príležitosti sa v tom istom roku ľudia z dizajnového tímu, ktorý pripravoval oblečenie pre túto expedíciu rozhodli založiť značku s príznačným menom 8848 Altitude.

8848 Altitude

História a technológie značky 8848 Altitude 

  • Spoločnosť má tak obdivuhodné skúsenosti v outdoorovom odvetví oblečenia a od začiatku sa snaží produkovať udržateľnú módu a kladie dôraz na zodpovednosť voči životnému prostrediu.
  • Najviac sa výroba sústreďuje na lyžovanie, cyklistiku a turistiku, do každých podmienok po celej planéte, či už ako klasické outdoorové vybavenie pre rodiny s deťmi ako aj profesionálne vybavenie pre tých najväčších horských machrov.
  • Výrobcovia neustále testujú nové technológie a hľadajú nové spôsoby, ako byť čo najšetrnejší k prírode a každú novú kolekciu obohacujú niečim novým, lepším, ľahším a vylepšeným.
  • Spoločnosť vznikla v roku 1990 po absolvovaní a zdolaní Mount Everestu (Mikael Reuterswärd a Oskar Kihlborg boli dvaja kamaráti, ktorí dosiahli vrchol Mount Everestu v nadmorskej výške 8848 metrov).
  • Na vývoj oblečenia pre tím horolezcov bol najatý mladý dizajnérsky tím pod vedením zanieteného lyžiara a dizajnéra Magnusa Berggrena.
  • Na vývoj oblečenia pre tím bol najatý mladý dizajnérsky tím pod vedením zanieteného lyžiara a dizajnéra Magnusa Berggrena.
  • Po úspechu expedície, kde boli použité špeciálne navrhnuté materiály sa rozhodli dať ich do výroby na predaj širšiemu publiku športovcov.
  • Nové produkty boli založené na vývoji vysoko technických materiálov, ktoré sú každú sezónu presýtené novými farbami a inovatívnymi detailmi.

Filtrovať produkty