Kellys

Doprajte si už teraz bicykle a elektrobicykle Kellys od prémiového slovenského výrobcu. Kellys sa stáva uznávanou značkou nielen na Slovenku, ale aj v zahraničí. Venuje sa vlastnému vývoju, experimentuje s novými materiálmi a robotickými technológiami a stále väčšiu časť svojej produkcie tvorí v Európskej únii. . S výberom vám odborne poradíme na tel. čísle +421 220 924 810 alebo na info@najsport.sk.

Kellys

Špecifikum vlastného vývoja

V čom je výnimočná výroba Kellys Bicycles? Odpoveď je jednoznačná: viac ako 95 % bicyklov je výsledkom vlastného vývoja na Slovensku neďaleko Piešťan. „Sme jedna z mála firiem v strednej Európe, ktorá funguje takýmto spôsobom," zdôrazňuje Michal Divinec, majiteľ Kellys Bicycles. „Dnes sme už pomerne rozsiahly tím a na Slovensku prebieha celý vývoj cez R & D (Research & Development) oddelenie – industriálny dizajn, testovanie, prototypovanie, jazdecké skúšky, grafika aj inžinierske podklady. V poslednom období sa navyše sústreďujeme na presun výroby našich produktov z Ázie do Európy."

Profilácia produkcie

Kellys momentálne najviac úsilia venuje vývoju elektrobicyklov, kde jeden z najzaujímavejších a najinovatívnejším produktov z vývojovej dielne je model THEOS F90, prvý celoodpružený elektrobicykel v bicyklovom priemysle, ktorého rám je vyrobený z revolučného  termoplastického hybridného oceľovo-karbónového kompozitu v pokrokovom plne robotizovanom procese. Rám THEOS F série je tak v porovnaní voči rámu vyrobeného zo štandardného,  živicovo-karbónového kompozitu minimálne dvojnásobne odolnejší voči priamemu nárazu bez akéhokoľvek navýšenia hmotnosti. Nemenej zaujímavý je aj najnovší prírastok do rodiny ebajkov – extrémne ľahký a odolný karbón-aramidový model Theos F100.

Kellys od histórie po súčasnosť

Značka Kellys vyrába špičkové bicykle a e-bike už od roku 1991, kedy dvaja bratia Peter a Braňo Divinec premenili svoju snahu a začali s výrobou prvých bicyklov. Tá sa začala v roku 1994 s rýchlou expanziou na Slovenský i zahraničný trh. Dnes firma expanduje do viac ako 35 štátov sveta a je členom Cycle Source Group. V ponuke značky Kellys nájdete všetky typy bicyklov a ebajkov - cestné, krosové, mestské, horské, detské aj dámske určené pre rekreačných jazdcov i pretekárov. Prečítajte si náš článok - Spoznajte značku bicyklov a elektrobicyklov Kellys.

Logo Kellys

Elektrobicykle Kellys

Doprajte sebe a svojim blízkym kvalitný a spoľahlivé elektrobicykle Kellys. Vybrať s môžete z množstva modelových rád a druhov, ktoré splnia všetky vaše očakávania, poďme sa pozrieť na konkrétne kategórie a modelové rady. Potrebujete poradiť s výberom elektrobicykla? Prečítajte si náš článok - Ako vybrať ten správny elektrobicykel v ktorom sa dozviete všetky potrebné informácie.

 • Horské elektrobicykle - Hľadáte voľnosť pohybu a túžite si užívať vaše obľúbené trasy. Možnosti sú nekonečné. Bez ohľadu na to, či ste nováčikom alebo skúseným profesionálom. e-MTB od Kellysu vám otvárajú cestu k objavovaniu nových miest a zdolávaniu nekonečných kilometrov s výkonnými motorom a spoľahlivou batériou. Vyskúšajte modelové rady Theos, Tygon a Tayen.
 • Krosové elektrobicykle - Vyskúšajte prémiové krosové bicykle s dlhou výdržou batérie, dlhým dojazdom a kvalitným elektormotorom, vďaka čomu zvládnete akékoľvek dobrodružstva na dvoch kolesách. Je jedno či sa vyrazíte do mesta, hôr, na cyklotrasu alebo budete prechádzať rozbitejším terénom. S krosovými a trekingovými elektrobicyklami značky Kellys to hravo zvládnete. Vyberte si modelovú radu E-Clarson, E-Cristy v rôznych materiálových a parametrových prevedeniach.
 • Mestské elektrobicykle - Hľadáte všestranný mestský bicykel, ktorý bude zábavný, pohodlný a univerzálny? Ste na správnom mieste k dispozícií máme množstvo mestských a fitness bicyklov značky Kross, ktoré si jendnoducho zamilujete. Vyberte si model Estima v sérií Estima 40 SH a 10 SH v zaujímavých farebných prevedeniach.
 • Juniorské elektrobicykle - Zoberte svoje dieťa alebo juniora na elektrobicykel a zažite pocit slobody a dobrodružstva. Vyskúšajte obľúbený model Emac SH, teraz z 24" kolesami a výkonom až 418 Wh.

Elektrobicykle značky Kellys

Bicykle Kellys

Vyberte si kvalitné a pohodlné horské (downhill, enduro, XC, trail a dirt), krosové alebo trekingové, cestné, gravelové a mestské bicykle pre pánov, dámy, juniorov a deti. Bicykle Kellys zahŕňajú širokú škálu, od vrcholových pretekárskych karbónových modelov až po univerzálne varianty v hliníkovom prevedení určené na radostné a pohodové jazdenie. Prečítajte si článok v ktorom vám poradíme - Ako si vybrať bicykel.

 • Zjazdové (downhill) bicykle - Osvedčená celoodružená geometria overená pretekármi, odolné rámy a výkonné odpruženie s výrazným zdvihom posunú vašu downhillovú jazdu na úplne novú úroveň. Vďaka precíznemu ovládaniu, kvalitným brzdám a širokej škále vylepšení, zdoláte akýkoľvek náročný zjazd ľavou zadnou. Poobzerajte sa po výkonných bicykloch modelovej rady Noid (Noid 90) z 27,5" alebo 29" kolesami.
 • Enduro bicykle - Vhodné nielen pri technických zjazdoch, náročných stúpaniach, ale hodia sa všade tam kde sa potrebujete popasovať s náročnými stúpaniami a technickými zjazdami. Vďaka modelovej rade s celoodpruženou geometriou Swag (Swag 50, Swag 30 a Swag 10) už viac nebudete limitovaný obmedzeniami na trati.
 • Trailové bicykle - S pohodlným a optimalizovaným odpružením, kvalitným príslušenstvom a hmotnosťou optimalizovanou pre pretekárske XC bicykle sú tieto univerzálne horské bicykle sú pripravené prekonať obmedzenia a zotrvávať na trati akékoľvek prekážky. Prekroč svoje hranice a objav, čo sa ukrýva za horizontom vďaka novým modelom s celoodpruženou geometriou Thorx (Thorx 50, Thorx 30, Thorx 10). Vybrať si môžete aj hardtailovú geometriu iba s predným odpružením Gibon (Gibon 50, Gibon 30 a Gibon 10). Nájdete ich teraz v 29" a 27,5" prevedení kolies.
 • XC / Cross Country bicykle - Ľahký, obratný a overený pretekármi. Aj to sú XC bicykle od Kellysu. Stačí len nasmerovať tieto pretekárske bicykle správnym smerom, pustiť sa do toho a nechať sa unášať čo vám nohy dovolia. Vybrať si môžete z modelovej rady Hacker, Gate a Spider. Nájdete ich v rôznych farebných a konštrukčných prevedeniach (50, 30 a 10).
 • Cestné bicykle - Nezáleží na tom či ste profesionálny športovec alebo len rekreačný cyklista s cestnými bicyklami to hravo zvládnete. Vyberte si modelové rady URC, ARC, ktoré vám dokonale sadnú.
 • Gravelové bicykle - Preskúmajte akýkoľvek terén s modelovými radami Soot a spoznajte nové štrkové, cezpoľne, lestné i asfaltové cesty.
 • Krosové bicykle - Vyskúšajte ľahké a pohodlné krosové a trekignvé bicykle ktoré vás prevedú aj náročnejším terénom rýchlo a bez starosti. Poobzerajte sa po modelových radách Phanatic, Pheebe, Clea, Cliff, Clarson, Cristy a mnoho iných.
 • Mestské bicykle - Spoznajte mestskú džungľu na modeloch Avery, Royal Dutch a pod.

Bicykle značky Kellys 

Filtrovať produkty