Skialpové doplnky

Vyberte si špičkové skialpinistické doplnky od remonovaných výrobcov ako je Scarpa, Dynafit, Atomic alebo Fischer. Skialpové doplnky splnia všetky technické parametre pre pohyb v náročnom vysokohorskom teréne. Ak by ste potrebovali poradiť alebo sa chceli na niečo spýtať, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Bike Fest je tu! Zľavy na bicykle a elektrobicykle, viac info nájdete tu

Akcia platí ešte:
dní
hodín
minút
sekúnd
Skialpové doplnky

V ponuke nájdete produkty pre pohyb v lavínovom teréne, ako je lavínový výstroj, skialpové mačky, lavínové batohy a mnoho iného. 

Lavínový výstroj 

Dnešné lavínové batohy už vo väčšine prípadov obsahujú nafukovateľný airbag, ktorý je určený na záchranu života. Takýto airbag, zabudovaný v lavinovom batohu, dokáže nafúknuť do 3 sekúnd. Napríklad náš kvalitný batoh Pieps Jetforce BT pack 10 l Black, ktorý spĺňa najvyššie kvality lavínového batoha.

Ďalšou dôležitou súčasťou lavínovej výstroje je lavínová lopata, ktorá by nemala chýbať v žiadnom lavínovom výstroji, keď sa chystáte pohybovať mimo zjazdoviek. Materiál býva z odolného leteckého hliníka s vysokou hustotou, ktorý zvládne mrazy až do -40°. Netreba zabudnúť ani na praktickú lavínovú sondu, ktoré ponúkajú rýchle zostavenie na základe širokého putka a nábehových hrán. Ku stiahnutiu slúži praktický silikónový pásik. V našej ponuke nájdete lavínový set Pieps Micro Race Pro, ktorý je zložený z lopaty, vyhľadávača, sondy a batoha.

lavinovy-set

Skialpové mačky

Kde zlyhajú pásy a hrany, treba vypnúť lyže a nahodiť skialpové mačky, tzv. haršajzny. Upínajú sa na viazanie a poskytujú prechod po ťažko prístupných miestach, ako napríklad zľadovatený povrch.

Bike Fest je tu! Zľavy na bicykle a elektrobicykle, viac info nájdete tu

Akcia platí ešte:
dní
hodín
minút
sekúnd

Filtrovať produkty