Lavínová výstroj Skladom - ihneď k odberu

Chystáte sa na skialp? Buďte pripravení aj v prípade nepriaznivého počasia! Nezabudnite na lavínové sondy, lopaty a batohy, ktoré sú povinnou výbavou každého skialpinistu, ktorý sa pohybuje v nebezpečnom a náročnom teréne. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám zanechajte e-mail na info@najsport.sk.

Lavínová výstroj Skladom - ihneď k odberu

Na výlety mimo zabezpečených lyžiarskych stredísk je potrebné lavínové bezpečnostné vybavenie. Medzi všetkými rôznymi druhmi lavínového bezpečnostného vybavenia je veľký rozdiel. V našej ponuke nájdete lavínové batohy, lopaty, sondy a sety. Potrebujete poradiť s výberom alebo sa nevyznáte v lavínovej výstroji? Prečítajte si náš podrobný článok o tom, ako vybrať takúto výstroj - 7 tipov na výber najlepšej lavínovej výstroje. alebo Ako správne čítať lavínovú predpoveď.

Lavínový batoh

Správny lavínový batoh by mal obsahovať nafukovateľný airbag, ktorý vám dokáže zachrániť život. V súčasnosti sa takýto airbag ukrytý v batohu nafúkne do 3 sekúnd. Náš batoh Elektronický batoh Pieps Jetforce BT pack 10 l Black si môžete vyskúšať a kúpiť. Obsahuje mnoho funkcii, ktoré by mal správy batoh obsahovať.

Lavínove lopaty

Lavínová lopata je nevyhnutnou súčasťou každého lavínoveho vybavenia, keď sa chystáte pohybovať mimo zjazdoviek. Ich materiál býva z odolného leteckého hliníka s vysokou hustotou, ktorý zlvádne mrazy až do -40°.

Lavínove sondy

Novonavrhnuté sondy umožňuú rýchle zostavenie vďaka širokému putku a nábehovým hranám. K štahovaniu slúži praktický silikonový pásik.

Lavínove sety

Ponúkame vám lavínový set Pieps Micro Race Pro, ktorý je zložený z lopaty, vyhľadávaču, sondy a batohu.

Prečítajte si tiež zaujímavý článok - Ako postupovať pri zasypaní lavínou. Tu nájdete konkrétne tipy a odporúčania skúsených horských vodcov a záchranárov.

Filtrovať produkty