Značka Black Crows

Vyberte si kvalitný zimný sortiment, ktorý vám pri lyžovaní bude spĺňať všetky požiadavky, dokonca ich aj predčí. Kvalitná francúzska nezávislá značka Black Crows ponúkajú vysoko kvalitné a štýlové skialpové lyže a príslušenstvo, ako napríklad lyžiarske palice a mnoho iného. Ak by ste mali otázky alebo sa chceli poradiť, neváhajte nás kontakovať na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Značka Black Crows

Black Crows, tak ako ho (ne)poznáte

Black Crows je nezávislá francúzska značka Freeski z Chamonix. "Čierne vrany", založené v roku 2006 profesionálnymi freeski jazdcami Camille Jaccoux a Bruno Compagnet, sa zrodili z túžby spojiť krásu a efektivitu do lyží. Vytvárajú produkty s obsedantným dizajnom, ktoré sú nekompromisné vo výkone a identite pre súčasné lyžovanie. Cieľom Black Crows je potešenie zmyslov prostredníctvom slobody a dobrodružstva. Veríme, že lyžiarska kultúra je oknom do sveta. Viac informácií o značke sa dočítate v našom najnovšom článku - Spoznajte značku Black Crows.

black-crows-logo

Spoznajte značku Black Crows

Freeskiing je oddaný nefalšovanej honbe za pôžitkom a absolútnou slobodou. Sloboda lyžovať, ale aj inovovať a ukazovať správnu cestu. Príbeh o čiernych vranách je predovšetkým o skupine priateľov, ktorí sú odhodlaní naplniť svoje ambície a neboja sa spochybňovať normy. Počas zimy 2005 Camille Jaccoux a Bruno Compagnet, dvaja profesionálni lyžiari a dlhoroční priatelia, snívali o lyži, ktorá by bola protikladom k lyžiam, ktoré sa vtedy ponúkali na trhu s freeridovým lyžovaním. Ich víziou boli lyže do prašanu, ktoré kombinovali dostatočne veľké rozpätie krídel, aby vydržali zákruty vo vysokej rýchlosti, a tvar, ktorý znesie náhle zmeny smeru. Keďže všeobecným trendom na trhu boli užšie a rozšírené lyže, jednoducho nenašli model, ktorý by vyhovoval ich požiadavkám.

Výkon a elegancia Black Crows

Nové dizajny rýchlo zviedli medzinárodný trh vďaka svojej jemnej kombinácii výkonu a elegancie. Získaním viacerých ocenení v mnohých odborných časopisoch sa značka preslávila aj prostredníctvom marketingu, inovatívnych reklamných kampaní, hudobných podujatí (mestských aj alpských) a neortodoxných partnerstiev s inými značkami a konceptovými obchodmi. Za vzostupom Black Crows stojí aj jeho skupina ambasádorov: vášniví lyžiari, ktorí sa postarali o to, aby autenticita zostala symbolom značky. Ak by mali zhrnúť zásady čiernych vrán, zahŕňalo by to neochvejnú otvorenosť vonkajšiemu svetu, vytrvalú oddanosť výkonu a neoblomnú nezávislosť. S 83 modelmi vyrobenými od roku 2006 dnes malá značka Chamonix vyrástla a teraz má silné zastúpenie na medzinárodnej scéne. Okrem lyží ponúka Black Crows v spolupráci s goretexom aj rad technického lyžiarskeho oblečenia. Yorgo Tloupas a jeho dizajnérsky tím sú stále majstrami v zdobení a profesionálny lyžiar Julien Regnier prišiel na palubu, aby preniesol svoje vedecké poznatky do koncepcie lyží. Bruno Compagnet a Camille Jaccoux sú stále na svojich lyžiach a podieľajú sa viac ako kedykoľvek predtým na vývoji značky a produktu.

Filtrovať produkty