Zámky

Cyklistické zámky bezprostredne slúžia na účinnú a efektívnu ochranu bicykla proti krádeži alebo znehodnoteniu. Všeobecne platí pravidlo, že na ochranu svojho bicykla by ste si mali vyčleniť sumu v minimálnej výške 10 % z celkovej ceny bicykla. V našej ponuke nájdete základné zámky, ako aj špeciálne zámky s vysokou odolnosťou voči poškodeniu. 

Extra zľava 5% s kódom MAROS5

V e-shope aj v predajni. Viac o akcii >>

Countdown

Pamätajte vždy, že základnou prevenciou je nenechávať bicykel na frekventovaných miestach, dlho bez dozoru, niekde mimo bytu (bytová pivnica) alebo domu (oddelená garáž), kde nemáte priamy prístup a viditeľnosť. V ponuke máme napr. lankové, reťazové, valčekové, U-zámky či skladacie zámky. V súčasnosti už môžete natrafiť aj na UV náter, mikrobodky, zámky s alarmom a GPS lokátorom. Viac potrebných informácií sa dočítate v článku - Ako ochrániť bicykel proti krádeži.

Máte drahší bicykel, no zámka nie je pre vás ideálne riešenie, ako zabezpečiť svoj bicykel naozaj efektívne? Akceptujú to aj poisťovne, viac sa dozviete v článku - Bike Angel, ako efektívna ochrana bicykla a zdravia jazdca.

Extra zľava 5% s kódom MAROS5

V e-shope aj v predajni. Viac o akcii >>

Countdown

Filtrovať produkty

Zámok Woom Lokki Red
30,00 €

Zámok Woom Lokki Red