Zámky

Cyklistické zámky bezprostredne slúžia na účinnú a efektívnu ochranu bicykla proti krádeži alebo znehodnoteniu. Všeobecne platí pravidlo, že na ochranu svojho bicykla by ste si mali vyčleniť sumu v minimálnej výške 10 % z celkovej ceny bicykla. V našej ponuke nájdete základné zámky, ako aj špeciálne zámky s vysokou odolnosťou voči poškodeniu. 

Zámky

Pamätajte vždy, že základnou prevenciou je nenechávať bicykel na frekventovaných miestach, dlho bez dozoru, niekde mimo bytu (bytová pivnica) alebo domu (oddelená garáž), kde nemáte priamy prístup a viditeľnosť. V ponuke máme napr. lankové, reťazové, valčekové, U-zámky či skladacie zámky. V súčasnosti už môžete natrafiť aj na UV náter, mikrobodky, zámky s alarmom a GPS lokátorom. Viac potrebných informácií sa dočítate v článku - Ako ochrániť bicykel proti krádeži.

Máte drahší bicykel, no zámka nie je pre vás ideálne riešenie, ako zabezpečiť svoj bicykel naozaj efektívne? Akceptujú to aj poisťovne, viac sa dozviete v článku - Bike Angel, ako efektívna ochrana bicykla a zdravia jazdca.

Filtrovať produkty

Ï