Značka Quiksilver

Objavte kvalitné značkové oblečenie Quiksilver, ktoré vás prekvapia svojim jedinečným dizajnom, spracovaním a komfortom v jednom. Prečítajte si o histórií, cieľoch, smerovaní a technológiach viac nižšie. S výberom vám poradíme online aj offline. Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Značka Quiksilver

Značka Quiksilver bola založená v roku 1969 v austrálskom meste Torquay. Dnes je to už vyše 50 rokov čo vyrábajú kvalitné športové oblečenie pre milovníkov surfu, hôr, turistiky a snowboardingu. V súčasnosti sídli v Kalifornií (Huntington Beach) a je vlastníkom značiek Quiksilver, Roxy, Billabong, Element či DC. Je zameraná na výrobu športové oblečenie, plávky, bundy, mikiny, nohavice, tenisky, čiapky, batohy, peňaženky a snowboardové oblečenie.

Quiksilver od histórie po súčasnosť

Quksilver bol založený v roku 1969 dvoma spoločníkmi Alanom Greenom a Johnom Lawom v austrálskom štáte Victoria. Všetko to začalo vtedy, keď Alan Green vyrobil svoje prvé krátke nohavice pre sufistov. Ešte v ten večer pozval pár priateľov na svoju palubu, kde sa mu za noc podarilo predať všetky šortky. V tom momente sa narodila značka Quiksilver.

Quiksilver

Teraz je synonymom surfistov, windsurfistov a snowboardistov. Je to jedna z najúspešnejších nadnárodnych spoločnosti a počas prvých 4 desaťročí z nej vyrástla silná spolnočnosť. V roku 2008 získala obrovské tržby vo výške 2,2 miliardy dolárov.

Od 70. rokov sa posunula spoločnosť vo vývoji extrémne dopredu. Kúpila niekoľko menších či väčších spoločností aby sa dostala dopredu. Quiksilver bol jednou z prvých spoločnosti zameraných na športové produkty, ktoré sa v roku 1986 objavili dokonca na newyorskej burze.

Filtrovať produkty