Značka DC

Značka DC Shoes zastrešuje americkú spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu obuvi pre rôzne športy ako napríklad skateboarding, snowboarding. Venuje sa aj výrobe snowboardov, tričiek, riflí, šiltoviek a búnd. V roku 1994 bola spoločnosť založená Kenom Blockom a Damonom Waynom so sídlom v Carlsbad v Kalifornii. Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o značke DC shoes.

Značka DC

Spoločnosť DC Shoes bola 8. marca 2004 odkúpená spoločnosťou Quiksilver, ktorá sa špecializuje na oblečenie, za 87 miliónov amerických dolárov. DC Shoes prvotne sídlia vo Viste, no v roku 2010 sa presídlila do Huntington Beach v Kalifornii.

V roku 2010 bolo predstavené video s názvom Skateboarding is Forever (Skateboarding je navždy), ktoré odkazovalo na rôzne scény amatérskeho skateboardového tímu (Marquise Henry, matt Miller, Wes Kremer, Evan smith a Greg Myers). Okrem Myersa a Henryho získali zvyšní skateboardisti profesionálny status.

V roku 2011 si spoločnosť prešla obrodou, ktorá zahŕňala zmenu dizajnu loga. Súčasťou tejto zmeny bola kampaň nazvaná Rediscover DC (znovuobjavenie DC), predstavenie nových členov tímu či progresívne reklamy.

Nasledujúci rok značka DC pridala do svojho portfólia i ženský sortiment, ako obuv, odev, doplnky a iné.

Na našej stránke nájdete produkty od značky DC Shoes primárne určené na zimné športy, ako kvalitnú snowboardovú obuv, bundy a iné.

      

Filtrovať produkty