Funkčné oblečenie Skladom - ihneď k odberu

Hľadáte kvalitné funkčné oblečenie pre svoje športové a voľnočasové aktivity? Vyberte si z našich produktov, ktoré vás ochránia pred chladom počas mrazivých dní, odvedú všetok pot počas horúcich dní alebo zachovajú prirodzenú telesnú termoreguláciu. S výberom vám poradíme online alebo offline. Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na info@najsport.sk

Funkčné oblečenie Skladom - ihneď k odberu

Hľadáte kvalitné a funkčné tričká, legíny, podprsenky, boxerky, sety alebo termoprádlo? Ste na správnom mieste, preto "čítajte ďalej" a dozviete sa viac o tom, ako vybrať ideálne funkčné oblečenie. Podrobnejšie sme sa výberu funkčného oblečenia venovali v samostatnom článku - 7 dôvodov, prečo si vybrať kvalitné funkčné oblečenie. Pamätajte na to, že funkčné oblečenie môže slúžiť, ako spodná vrstvia v prípade chladného počasia alebo vrchná vrstva v prípade veľmi teplého počasia. Spísali sme tiež podrobný článok o tom, ako vrstviť oblečenie.

Ako rozdeľujeme funkčné oblečenie

  • Funkčné tričká sú určené na prirodzené odvádzanie vlhkosti a potu do vrchnej časti látky. Majú výborne vlastnosti, sú dostatočne pružné, často do všetkých 4 smerov, mäkké a vyrobené s materiálov, ktoré rýchlo schnú (napr. polyester, elastan, spandex, nylón, merino vlna a pod.). Hodia sa do chladného aj teplého počasia, podľa materiálového profilu a zaradenia. Hodia sa pre všetky športové (napr. lyžovanie, skialpinizmus, bežkovanie, turistika a iné) a voľnočasové aktivity. V súčasnosti množstvo výrobcov optimalizuje svoje výrobne procesy o najnovšie technológie (napr. v súčasnosti nájdete aj tkaniny, ktoré dokážu recyklovať vašu energiu a zvyšovať váš výkon).

Funkčné tričká na šport a voľný čas

  • Funkčné legíny zabezpečujú dokonalú termoreguláciu v teplejšom, ale najmä v chladnom počasí. Majú široké spektrum využitia od turistiky, cez bežecké lyžovanie až po voľný čas. Funkčné legíny by mali byť vašou druhou kožou, preto si vyberajte také, ktoré budú pohodlné, elastické, budú vám sedieť (mali by mať tesnejší strih). Legíny tiež môžete využiť, ako vrchnú alebo spodnú vrstvu. Nezabúdajte na to, že voľnejší strih môže sťažiť nosenie ďalších vrstiev (budete sa cítiť nepohodlne). Sú vyrobené zo syntetických materiálov (napr. polyester, nylón, spandex a pod.) alebo prírodných materiálov (napr. bavlna, hodváb, merino vlna a pod.). Legíny by mali zabezpečovať dostatočnú hrejivosť, izoláciu, funkčnosť (dobre odvádzať vlhkosť a rýchlo schnúť), pružnosť, odolnosť voči baktériam.

Funkčné legíny na šport a voľný čas

  • Funkčné podprsenky vás pri športovom výkone viac nebudú obmedzovať v pohybe. Ideálne funkčné podprsenky dokážu efektívne odvádzať pot, poskytuje vám dostatočnú oporu počas vašej športovej aktivity. Pre zachovanie dostatočnej opory sú vyrobené s vysoko-pružných a elastických materiálov.

Funkčné podprsenky na šport a voľný čas

  • Funkčné boxerky sú vhodné pre všetky športové a voľnočasové aktivity. Najčastejšie sú vyrobené zo syntetických materiálov, ako je polyester, polypropylén, nylón či spandex. Je dôležité aby vám boxerky dobre sadli a musíte sa cítiť pohodlne. Je dobré, aby boli opatrené antibakteriálnou úpravou, vysokou funkčnosťou, dobrým transportom tepla, rýchlo-schnúcim materiálom a pod.

funkčné boxerky na šport a voľný čas

Filtrovať produkty