Lyže Rossignol

Vyberte si kvalitné a špičkové lyže od francúzskeho výrobcu Rossignol. Už takmer 110 rokov prináša vysokú kvalitu, technológie, top dizajn a top cenu. K dispozícií je top rada lyží a modelov React, Nova, Hero (Athlete, Elite, Master, JR), ExperienceBlackops. S výberom vám radi a odborne poradíme v našich obchodoch alebo na e-shope. Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu info@najsport.sk.

Lyže Rossignol

"Čítajte ďalej" a dozviete sa viac potrebných informácií o modelových radách, veľkostiach, histórií značky Rossignol a pod. Prečítajte si viac o značke Rossignol v našom blogovom článku - Všetko o značke Rossignol.

Rossignol od histórie po súčasnosť

  • Značka Rossignol110 ročnú históriu trojfarebného kohúta, ktorý symbolizuje Francúzsko
  • Rossignol bol založený v roku 1907 vo francúzskom meste Isere.
  • Boli vyrobené prvé plastové lyže v mestečku Voiron vo Francúzsku, pričom bol zakladateľom Abel Rossignol.
  • V roku 1942 získal patent na lyže z laminátu, ktoré boli vyrobené z 1 kusu dreva (model Rossignol Olympic 41).
  • V roku 1956 kúpil spoločnosť Laurent boix Vives a o 4 roky neskôr predstavili prvé celokovové lyže Allais.
  • V roku 1964 vyšli nové lyže so sklených vlákien.
  • V roku 1971 prišli na trh úplne nové bežecké lyže a vybavenie pre bežkárov.
  • Rok 1987 sa preslávil produkciou prvých snowboardov.

Lyže Rossignol a modelové rady

Vyberte si kvalitné lyže Rossignol a najnovšie modelové rady React, Nova, Hero, Experience, Blackops:

React

Objavte nový rad pánskych zjazdových lyží Rossignol React, ktorý je pretekmi inšpirovaný carvingový model. Na lyžiach nájdete množstvo technológií vrátane vystuženia titanalom. Technológia Flex Tip poskytuje adaptívnu kontrolu torznej tuhosti lyží na špičke a päte, čím zabezpečuje rýchlejšiu akceleráciu pri nájazde a výjazde z oblúka. LCT je najnovšie patentovaná evolučná technológia (Line Control Technology), ktorá poskytuje výbornú energiu, stabilitu v každých podmienkach.

Rossignol React

Nova

Doprajte si nový model dámskych zjazdových lyží Rossignol Nova, ktoré sú elegantné, presné, obratné a štýlové. Disponujú podobnými technológiami, ako pánsky model React. Titanalova platňa sa stará o optimálnu tuhosť, tlmenie a stabilitu lyží. Pri dámskom variante je použitý LCT Soft a Oversized Sidecut, ktorý prináša agresívne vykrojenie carvingových lyží s kombináciou širšieho stredu lyže.

Rossignol Nova

Hero (Athlete, Elite, Master a JR)

Predstavuje pretekársky model lyží - Rossignol Hero, ktorý je orientovaný predovšetkým na rýchlosť a výkon. Lyže sú podľa variantu a parametru rozdelené na SL a GS modely pre športových lyžiarov, lyžiarov profesionálov a závodníkov. Tieto lyže tiež disponujú pokrokovými technológiami od Rossignolu LCT Technology, Titanal, Oversized Sidecut, On Trail, Poplar Woodcore a pod.

Rossignol Hero

Experience

Predstavujú špičkové all-mountain lyže z ľahkou a odolnou konštrukciou. Full Sidewall sa postará o dokonalé ovládanie lyží. Vo vnútri lyží sa nachádza odľahčené drevo Paulovnia a karbónové vrstvy pre ešte vyššiu pevnosť a perfektný zážitok z lyžovačky.

Rossignol Experience

Blackops

Jedná sa o freeridové lyže pre mužov a ženy, ktoré boli navrhnuté pre dobrodruhov, ktorí chcú jazdiť na tých najodľahlejších miestach. Lyže kombinujú vyvážené drevené jadro a závodnú silu pre energickú jazdu, ktorá vás udrží na akomkoľvek povrchu. Konštrukcia Double LCT ABS sa prispôsobí aj širším lyžiam, ktorým dodá silu, pružnosť, energiu a ovládanie. Špeciálna vložka Damp Tech redukuje vibrácie a zlepšuje kontakt s prašanom.

Rossignol Blackops

Filtrovať produkty

Ï