Značka Slokker

Objavte prvotriedne produkty značky Slokker, ktorá kombinuje taliansky dizajn, kvalitu a pohodlie. Objavte špičkové slnečné okuliare, lyžiarske okuliare, lyžiarske prilby a cyklistické prilby. S výberom vám radi poradíme offline aj online na tel. čísle 0919 066 704 alebo e-mailom na info@najsport.sk.

Značka Slokker

Slokker od histórie po súčasnosť

Už od počiatku vzniku spoločnosti Slokker pred 25 rokmi sa za značkou skrývala vysoká kvalita, flexibilita, rýchlosť dodania a blízkosť k zákazníkovi. Kombinuje exkluzívny taliansky dizajn, ktorý kombinuje eleganciu, bezpečnosť a kvalitu v jednom. Značka sa v súčasnosti zameriava na slnečné okuliare, lyžiarske prilby, lyžiarske okuliare, cyklistické prilby a čiapky najvyššej kvality. Sídlo spoločnosti v talianskom Bolzane (Južné Tirolsko).

Slokker logo

Technológie značky Slokker

  • Clear - Sklo lyžiarskych okuliarov je vyrobené z priehľadného a pevného polykarbonátu. Výborne sa hodí pre nočné lyžovanie a jazdenie za znížených svetelných podmienok (napr. hustá hmla).
  • Double Lens - Ide o kvalitnú cylindrickú dvojitú šošovku, ktorá je ventilovania so systémom proti zahmlievaniu. Vnútorný povrch šošovky má úpravu, ktorá zabraňuje zbieraniu vlhkosti.
  • Glacier Decentered Lens - Šošovka je vyrobená z nerozbitného polykarbonátu, ktorý absorbuje až 100% ultrafialových lúčov a vďaka špeciálnym šošovkám sa hodí na ľadovec a do extrémnych svetelných podmienok a nadmorských výšok. Pohlcuje 92% - 97% viditeľného svetla. 
  • Multi Layers Lens - Disponuje viacvrstvovou úpravou polykabonátových šošoviek, ktorý majú veľký vplyv na farebný efekt a zvýšenie viditeľnosti.
  • Photocromatic Adaptive System - Fotochromatická šošovka mení svoj odtieň podľa intenzity ultrafialových lúčov. V jasnom slnečnom svetle stmavne a pri zníženej intenzite svetla sa vráti späť do číreho stavu. Je vhodná pre všetky druhý športov, kde sa často menia svetelné podmienky.
  • Polar4 Glacier Lens - Ide o polarizačné sklá so špeciálnou úpravou, ktorá pozostáva zo 4 vrstiev, ktoré umožňujú maximálne vykreslenie kontrastu. Svetlo odrážajúce sa od rovného povrhu je horizontálne polarizované, ab sa znížilo rušivé oslnenie.
  • Polar4 Phototcromatic Adaptive Lens - Ide o špičkový objektív s fotochromatickými vlastnosťami a 4-vrstvovým polarizačným filtrom. Objektív kombinuje výhody stmievania alebo zjasňovania svetla s maximálnou filtráciou difúzneho svetla pre vizuálna kontrast.
  • Polar4 Polarized Lens - Polarizovaná polykarbonátová šošovka sa skladá zo 4 vrstiev pre maximálnu filtráciu svetla a maximálny kontrast. Svetlo je horizontálne polarizované, aby sa znížilo rušivé oslnenie. Polarizácia šošovky pomáha znižovať únavu očí.

Filtrovať produkty