Lyže Fischer

Vyberte si kvalitné zjazdové lyže od rakúskej spoločnosti Fischer. Už takmer 100 rokov prináša vysokú kvalitu, technológie, top dizajn a perfektnú cenu. K dispozícií máte profesionálnu radu Competition RaceRC4 a CURV, all-mountain radu RC-One alebo ďalšie série Ranger a Translap. S výberom vám radi a odborne poradíme na tel. čísle 0919 066 704 alebo na info@najsport.sk.

Lyže Fischer

"Čítajte ďalej" a dozviete sa viac potrebných informácií o modelových radách, veľkostiach, histórií značky Fischer a pod. Prečítajte si viac o značke Fischer v našom blogovom článku - Predstavujeme vám značku Fischer.

Fischer od histórie po súčasnosť

  • História značky Fischer siaha do roku 1924, kedy začali s výrobou lyží pre serverské lyžovanie, alpské lyžovanie a ľadový hokej.
  • Zakladateľom spoločnosti je Jozef Fischer so sídlom na severovýchode rakúskeho Salzburgu.
  • roku 1938 spoločnosť zamestnávala 30 zamestnancov a po skončení 2 svetovej vojny prebral rodinný podnik Jozef Fischer mladší.
  • Píše sa rok 1949 a Fischer vyvinul prvý lis na lyže pre urýchlenie výroby, ročná produkcia sa vyšplhala na 53 tisíc párov lyží.
  • v roku 1967 pod Fischerom jazdil Egon Zimmerman a vyhral ZOH v zjazde. Ročná produkcia prevyšovala 330 tisíc párov lyží. 
  • Začiatkom 70. rokov bola značka najväčším producentom lyží na svete, podarilo sa im otvoriť továreň v Mukačeve na Ukrajine.

Lyže Fischer a modelové rady

Vyberte si kvalitné modelové rady lyží Fischer - RC4, CURV, Competition Race, RC One, Ranger, Translap či iné:

RC4 a CURV

Sú vhodné pre náročných, skúsených lyžiarov, ktorí hľadajú nekompromisnú rýchlosť a výkon. Modely RC4 z kolekcie Race poskytujú okamžitú odozvu a dokonalú svižnosť, vďaka čomu sú tou správnou voľbou pre náročných lyžiarov, ktorí od svojho vybavenia očakávajú maximum. Modely Curv boli vyvinuté tak, aby boli všestranné na rôznych povrchoch pre celodenné lyžovanie na svahoch. Tieto modely sú ideálne pre lyžiarov, ktorí majú radi výkon v zákrutách s rôznym polomerom a chcú výkon bez hraníc, teda pokročilých až stredne pokročilých lyžiarov.

        Fischer RC4

Competition Race

Lyže Fischer Competition Race je tou správnou voľbou pre špičkových športovcov, ktorí hľadajú pódiové umiestnenia na pretekárskych tratiach po celom svete. Tieto modely sú vyrobené z rovnakých materiálov, ako vybavenie pre svetový pohár. Sú navrhnuté tak, aby presne vyhovovali potrebám športových a profesionálnych pretekárov. Tieto raceové lyže poskytujú vysoký výkon, sú inovatívne a vyžadujú dokonalú techniku.

Fischer RC4 WC

RC ONE

Sa perfektne hodí pre all-mountain lyžiarov, ktorý milujú krátke aj stredne dlhé oblúky aj na čerstvo upravených zjazdovkách. Modely RC One sú tou správnou voľbou pre všetkých fanúšikov lyžovania, ktorí si chcú užiť každú sekundu od prvej až po poslednú jazdu. Tieto lyže sú ľahko ovládateľné a sú vhodné pre akýkoľvek štýl alebo techniku all-mountain.

Fischer RC ONE

Ranger

Cítite sa ako doma, keď idete mimo zjazdovky? Rozbúši vám srdce pri pomyslení na zostup cez nedotknutý sneh freeridu? Vyskúšajte rokmi overený model overený model Ranger, ktorý vás prekvapí dvojitou titánovou vrstvou Ranger Ti alebo širším stredom lyže pre zvýšený kontakt so snehom v agresívnejších zákrutách. Výborne sa hodí do terénu za akýchkoľvek podmienok. Popri Ranger Ti je model Ranger FR dokonalým partnerom pre plynulú jazdu, obratnosť, výborný nájazd do zákrut a množstvo manévrov v hlbokom prašane.

     Fischer Ranger

Translap

Bez ohľadu na to, či máte radi skialpinizmus na zjazdovke alebo mimo nej, máme to správne vybavenie pre každý typ skialpového dobrodružstva. S kolekciou Translap si užijete veľa zábavy mimo vyznačených zjazdoviek. Ak vám záleží na kvalite zjazdu a pohodlnosti, odporúčame vám kolekciu Hannibal alebo raceovú verziu Translap RC.

Fischer Translap

Filtrovať produkty

Ï