Servis snowboardov

Máme voľné termíny a servis snowboardov máte hotový na počkanie alebo do 48 hodín. Objavte špičkový snowboardový servis za rozumnú cenu. Hravo vám poradímenastavíme vyservisujeme váš snowboard k maximálnej spokojnosti. Váš snowboard môžete teraz servisovať v Bratislave a v Trenčíne.

Kde hľadáte servis? Viac informácií

Servis snowboardov

Sme opäť otvorení

Servis snowboardov je pre vás opäť otvorený. Aj naďalej môžete servisovať svoj snowboard rýchlo, jednoducho a pohodlne. V prípade akýchkoľvek požiadaviek neváhajte kontaktovať našu zákaznícku linku na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám zanechajte e-mail na info@najsport.skNaši špecialisti na telefóne a v predajni vám radí a ochotne poradia. Tešíme sa na vašu návštevu.

Kde hľadáte servis snowboardov?

Objavte špičkový servis snowboardov

Servisujte svoj snowboard v profesionálnom servise snowboardov na Slovensku. K dispozícii máme nemecký stroj Reichmann DTS-U Pro s technológiou HQT (High Quality Tuning), ktorý sa postará o dokonalo ostré hrany vďaka špičkovej brúsnej keramike bez nadmerného opotrebenia hrán. Špičkový stroj Wintersteiger Sigma RS 350 zabezpečí dokonalú štruktúru sklznice, ktorú ocenia nie len profesionálni snowboardisti. Voskovačka R off B precízne nanáša vosk a perfektne leští sklznicu za tepla. Naše servisné centra teraz nájdete v Bratislave Trenčíne. Na servis nie je potrebná rezervácia vopred, stačí snowboard doniesť počas otváracích hodín predajne.