Vymeň starý za nový

Prekáža vám doma starý či nepoužívaný bicykel? Zbytočne vám len zaberá miesto? Dohodnite si s nami stretnutie a prineste nám ho do Najšportu. Prinášame vám jedinečnú príležitosť vymeniť starý bicykel za úplne nový. Navyše, ak sa rozhodnete pre bicykel alebo elektrobicykel z našej ponuky, tak vám poskytneme zvýhodnený odkupný bonus (znamená to, že dostanete za výkup lepšiu cenu).

Vymeň starý za nový
Široký výber bicyklov a e-bikov
S výberom radi poradíme
Peniaze rýchlo a v hotovosti
Dostanete najlepšiu cenu

1. Pošlite nám informácie

Napíšte nám e-mail na info@najsport.sk, kde nám popíšete všetky potrebné informácie o vašom bicykli alebo elektrobicykli. Správa musí obsahovať - doklad o kúpe, detailné fotky, názov a typ bicyklatechnický stav, ako bol používaný, kedy a kde bol kupovaný. Následne zhodnotíme stav bicykla a predbežnú cenu výkupu. Všetky informácie nájdete v podmienkach výkupu.

2. Určíme termín obhliadky

Po zaslaní potrebných informácií na uvedenú e-mailovú adresu vás bude do 2 pracovných dní kontaktovať kolega zodpovedný za výkupy. Dohodnete sa na termíne osobnej obhliadky Vášho staršieho bicykla či e-biku na adrese Najšport, Galvaniho 2/A v Bratislave (Ružinov - G2 Park). V prípade ďalších otázok nás prosím kontaktujte na tel. čísle 0919 066 704.

3. Pomôžeme s výberom

Po tom, ako váš starý bicykel skontrolujeme, ponúkneme vám tú najlepšiu výkupnú cenu. Náš odborný personál vám medzičasom poradí s výberom ideálneho nového bicykla či e-bicykla. Na výber je viac, ako 300 bicyklov prvotriednej kvality. Ak sa rozhodnete pre bicykel či e-bike z našej ponuky, zvýhodnenú výkupnú cenu vám odrátame z ceny nového bicykla.

4. Odchádzate spokojný

Jednoducho zaplaťte starým za nový a ušetrite. Takýto spôsob výmeny patrí medzi najjednoduchší a najefektívnejší o čom hovoria aj stovky našich spokojných zákazníkov. Viac informácií ohľadom podmienok výkupu nájdete nižšie.

PODMIENKY VÝKUPU BICYKLA A ELEKTROBICYKLA

  • Bicykel alebo elektrobicykel nesmie byť starší ako 5 rokov (detský bicykel nesmie byť starší ako 10 rokov)

  • Musí byť plne funkčný (nesmie mať nefunkčné časti napr. prehadzovačku), nesmie byť poškodený alebo doškriabaný 

  • Vykupujeme len bicykle alebo e-bike, ktorých pôvod viete zdokladovať (pokladničný blok, faktúra či záručný list)

  • Nikdy vám nevieme z určitosťou garantovať, že daný produkt po obhliadke naozaj vykúpime

  • Predbežná cena výkupu dohodnutá v e-mailovej komunikácií nie je konečná! Konečná cena bude stanovená až po osobnej obhliadke v našej predajni

  • Výkup bicyklov, elektrobicyklov a kolobežiek realizujeme iba počas letnej sezóny od 1 marca do 31 októbra

  • Viac informácií o postupe pri výkupe nájdete vyššie. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať buď na 0919 066 704 alebo na info@najsport.sk

FOTOGALÉRIA PREDAJNE NAJŠPORT