Značka Moon Boot

Objavte prémiovú zimnú obuv Moon Boot. Táto svetoznáma talianska značka vás zaujme vďaka svojmu jedinečnému štýlu. Vyberte sa do snehu, hôr, apres ski, či mesta a zažiarte s týmto jedinečným outfitom. Potrebujete poradiť? Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Značka Moon Boot

Doprajte si krásne, retro-futuristické a inovatívne snehule Moon Boot v ktorej zažiarite na každej lyžovačke. "Čítajte ďalej" a zistite viac informácií o histórií, vývoji, modeloch a veľkostných tabuľkách.

O značke Moon Boot

  • Dňa 20.7.1969 bol mladý a ambiciózny podnikateľ a obuvník Giancarlo Zanatta z talianskej Montebellu na návšteve New Yorku a spolu so zvyškom sveta sledoval pristátie človeka na Mesiaci. Nezdržal sa emócií. Táto chvíľa mu bola veľkou inšpiráciou a zostal fascinovaný tvarom topánok astronauta.
  • Podarilo sa mi načrtnúť výzor topánok, ktoré sa onedlho stali jedným z najväčších úspechov obuvníckeho priemyslu.
  • V roku 1978 spoločnosť Tecnica zaregistrovala ochrannú známku Moon Boot. Topánky boli zo začiatku vytvorené ako snehule do apre-ski baru a populárnymi sa stali znovu v začiatkoch nového milénia, ako retro-futuristický módny trend a preslávili sa aj v roku 2004 vo filme Napoleon Dynamite.
  • Od roku 2011 sa Moon Boot vyrábajú na Ukrajine v množstve cca 700 000 ks ročne.
  • Topánky sú vyrábané z tenkej podrážky a ľahkej gumy pokrytej nylonovými tkaninami a z polyuretanovej peny uprostred.
  • Značka Moon Boot symbolizuje módu, iróniu a dizajn. Zároveň je vnímaná ako revolučná, nadčasová obuv, ktorá je súčasťou originálneho životného štýlu.
  • Počas dlhého procesu zmien a evolúcie sa Moon Boot preslávila, ako dizajnová značka z talianska, ktorá bola vystavená aj v Paríži na Louvri spolu so 100 symbolim dizajnu tohto storočia. Dodnes je súčasťou stálej expozície v Múzeu moderného umenia v New Yorku a na Milánskom Trienále.

Snehule Moon Boot

Icon - Spoznajte ikonciké nylónové, saténové, vinylové alebo kožušinové. Tieto modely nájdete v rôznych prevedeniach veľkostiach od najnižšie, cez stredne až po vysoké topánky. Obuv je izolovaná, vybavená ľahkou medzipodrážkou a gumenou podrážkou.

Moon Boot Icon

Protecht - Spája dedičstvo a inováciu. Je navrhnutý pre tých, ktorí snívajú o živote na Marse, no jednou nohou sú pevne na našej planéte. Táto verzia obuvi prichádza z kontrastným jemným lemom, tvary dodáva umelá kožušina a dokonalé funkčné vlastnosti. Táto obuv sa hodí do mesta i na hory.

Moon Boot Protecht

Lab69 - Táto kategória obuvi dispoznuje módnymi výstrelkami no zato je pohodlná a funkčná. Má ľahkú medzipodrážku, izoluje vás pred chladom, obuv je vodeodolná, disponuje termoplastickou podrážkou, penovou podšívkou doplnené sú materiály ako semiš a polyester.

Moon Boot Lab69

Filtrovať produkty