Servis bežeckých lyží

Máme voľné termíny a servis bežeckých lyží máte hotový na počkanie alebo do 48 hodín. Objavte špičkový servis bežiek za rozumnú cenu. Hravo vám poradímenastavíme vyservisujeme vaše bežky k maximálnej spokojnosti. Vaše bežecké lyže môžete teraz servisovať v Bratislave a v Trenčíne.

Kde hľadáte servis? Viac informácií

Servis bežeckých lyží

Sme opäť otvorení

Servis bežeckých lyží je pre vás opäť otvorený. Aj naďalej môžete servisovať svoje bežky rýchlo, jednoducho a pohodlne. V prípade akýchkoľvek požiadaviek neváhajte kontaktovať našu zákaznícku linku na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám zanechajte e-mail na info@najsport.skNaši špecialisti na telefóne a v predajni vám radí a ochotne poradia. Tešíme sa na vašu návštevu.

Kde hľadáte servis bežeckých lyží?

Objavte špičkový servis bežeckých lyží

Zastavte sa v spoľahlivom rokmi overenom servise bežeckých lyží na Slovensku. Servis vykonávame na strojoch najvyššej kvality a za vysokej presnosti. O štruktúru sklznice a tuning hrán sa postará stroj Reichmann SF 4 Race. Najlepšiu brúsnu keramiku bez nadmerného opotrebenia hrán a dokonalo ostré hrany zabezpečí Reichmann DTS-U Pro, ktorý disponuje technológiou HQT. K dispozícií máme ešte voskovačku R off B, ktorá precízne nanáša vosk a perfektne leští sklznicu za tepla a stroj Wintersteiger Sigma RS 350, ktorý zabezpečí dokonalú štruktúru sklznice, ktorú ocenia nie len profesionálni bežkári. Naše servisné centrá teraz nájdete v BratislaveTrenčíne. Na servis nie je potrebná rezervácia online, stačí bežky doniesť počas otváracích hodín predajne.