Vesty

Pri výbere správnej športovej a funkčnej vesty dbajte na materiál, vzhľad a cenu. Vesta by mala dobre sedieť, byť pohodlná, funkčná a spĺňať všetky vaše očakávania. Na výber máte zo svetových značiek Crazy Idea, Goldbergh, OrtovoxKarpos a mnoho iných, ktorý naplnia vaše požiadavky. Neváhajte nás kontaktovať na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Vesty

Poobzerajte saj aj po ďalšom športovom oblečení zo série športové mikiny, svetre a vesty na našom e-shope. 

Top značky športových vest

Ako vybrať športovú vestu?

Prechodná bunda, ktorú by ste si chceli obliecť je príliš tenká na aktuálne počastie a problémom je aj príliš teplý kabát, ktorý sa hodí viac do chladnejších dní. Preto boli vytvorené vesty, pre tieto chvíle, kedy by ste radšej mali niečo ľahšie, pracnejšie a v hodnejšie do aktuálneho počasia. Existuje mnoho typov viest, z ktorých je možné vybrať, preto je tu vždy niečo pre každého.

Vesta je skvelá a funkčná extra vrstva, ktorú si môžete pridávať alebo odoberať, ako chcete; ideálne pre nepríjemné chvíle medzi sezónami, keď sa počasie mení každú chvíľu. Vesta je tiež dostatočne kompaktná, aby sa dala zrolovať a zbaliť do tašky, čo znamená, že je ideálnym spoločníkom na cesty. Problém je, že takýto všestranný kus oblečenia so sebou prináša toľko rôznych možností stylingu, že môže chvíľu trvať, pokým budete spokojná. Ak vás pomyslenie na to, čo si obliecť s vestou zdrvuje, nebojte sa, módni guru v Joules majú všetky odpovede.

vesta-crazyidea-alpinstar-3d-woman-pop

Ako by mala sedieť funkčná vesta?

Otvory na ruky by mali byť vysoké a mali by tesne priliehať k telu, aby sa zabezpečilo, že bude sedieť pod zimnou bundou a zároveň vám bude pohodlne. Uistite sa, že strih je pohodlný a priliehavý, ale zároveň s dostatočným priestorom na vrstvenie. Strih závisí od vašich vlastných predstáv, ale či už si chcete pod vestou obliecť sveter alebo tričko, malo by tam byť dostatok miesta, aby ste zaručili, že vám budú sedieť bez toho, aby ste sa cítili nepohodlne, či stlačene.

vesta-ortovox-piz-boe-vest-just-blue-21-22

Ako sa starať o puffer vestu

Aby ste udržali svoje obľúbené kusy oblečenia v špičkovom stave, mali by ste vždy dodržiavať pokyny vytlačené na štítku vo vnútri odevu.

Pranie puffer vesty

Vestu je možné prať v práčke s bežným čistiacim prostriedkom, aby sa z materiálu odstránili všetky nevzhľadné stopy. Pred prvým praním je však vždy najlepšie pozrieť sa na štítok na vnútornej strane odevu. A to preto, že rôzne materiály si vyžadujú rôznu úroveň starostlivosti a keďže telesné ohrievače môžu byť vyrobené z rôznych tkanín, je to jediný spôsob, ako s istotou vedieť, ktorý prací cyklus a teplota sú vhodné.

Sušenie puffer vesty

Okrem sušenia na linke možno puffer vesty vložiť do sušičky pri nízkej teplote. Ak sušíte vestu, pred vložením späť do skrine skontrolujte, či je úplne vysušená. Posledná vec, ktorú by ste chceli, je akýkoľvek vlhký zápach na vašom oblečení.

Filtrovať produkty