Značka Scott

Kvalitná a desaťročiamiodskúšaná značka Scott zaručuje spokojnosť a vysokú kvalitu produktov. Ponúkame vám nášširoký sortiment, kde máte na výber napríklad lavínové batohy, skialpové lyžiarky, zjazdové lyže a mnoho iného. Ak by ste sa chceli poradiť alebo mali nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Značka Scott

Inovátor značky Scott

Charley French, nepokojný inovátor s nespočetnými technickými prínosmi pre Scott a športový priemysel ako taký. Poháňaný vlastnou vášňou k horám neprestával vyvíjať a zlepšovať výstroj, ktorý vytvoril a používal. Príbeh inovácií vysvetľuje pôvod niektorých z najznámejších produktov Scott od samotného neho samotného.

Revolúcia lyžiarskych paličiek

Lyžiarsky šport zažil revolúciu vďaka technickej inovácii od Eda Scotta, talentovaného inžiniera a lyžiarskeho pretekára žijúceho v Sun Valley v Idahu. Vynález Eda Scotta o prvej zúženej hliníkovej lyžiarskej palici okamžite nahradil existujúce použitie bambusu a ocele v športe. Tento revolučný vynález uviedol na trh novú značku Scott a v zásade umiestnil Scott ako lídra technického produktu na lyžiarskom trhu. Počiatočná vízia technickej inovácie spoločnosti Ed Scott slúžil ako základný kameň filozofie spoločnosti, pretože značka dozrievala a expandovala na nové trhy.

Prvý Aero Bar

V roku 1989 predstavil SCOTT jednu z najvýznamnejších noviniek v histórii cyklistiky - aerodynamické riadidlá. Tieto riadidlá tvarované Charleyom Frenchom strategicky využil Američan Greg Lemond pri víťazstve na Tour de France v roku 1989.

Endorphin, prvé karbónové MTB

Spoločnosť SCOTT predstavila svoj prvý horský bicykel Carbon. Vďaka mnohým víťazstvám vo Svetovom pohári a na olympijských hrách, ako aj vďaka veľkému mediálnemu pokrytiu sa bicykel a meno Endorphin stali skutočnou legendou.

Revolučný horský bicykel Génius

V roku 2003 predstavila spoločnosť SCOTT Genius novú koncepciu celoodpruženého bicykla s tlmičom nastaviteľným do troch rôznych režimov (režim uzamknutia, režim celej jazdy a režim trakcie). Čoskoro boli časopisy zaplnené správy o novom Géniovi. Úspech bicykla Genius bol zvýraznený víťazstvom Thomasa Frischknechta na maratónskom podujatí majstrovstiev sveta.

Filtrovať produkty