Značka Crazy Idea

Objavte kvalitné a štýlové športové oblečenie Crazy Idea vhodné pre skialpinizmus, turistiku či horolezectvo. Spoznajte bundy, nohavice, mikiny, vesty, funkčné oblečenie, trička a ponožky od renomovaného talianskeho výrobcu Crazy Idea. S výberom vám poradíme na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Značka Crazy Idea

Crazy Idea od histórie po súčasnosť

Crazy Idea je obľúbená talianska značka, ktorá sa zameriava na výrobu funkčného športového oblečenia pre skialpinizmus, horolezectvo a turistiku. Rodinnú značku založila v roku 1989 známa športovkyňa a vizionárka Valeria Colturi v talianskom meste Bornio. Jej cieľom bolo vytvoriť dokonalé a funkčné oblečenie, ktoré by spĺňalo náročné požiadavky skialpinistov. Valeria Colturi oblečenie spočiatku navrhovala a dizajnovala sama. Chcela, aby bolo oblečenie kvalitné, dizajnové, bláznivé, technicky orientované a štýlové v každom ohľade.

Crazy Idea

V tomto smere spoločnosť funguje dodnes. Každý kúsok ktorý uzrie svetlo sveta vychádza z dielne Crazy Idea v sto percentom stave, je testované tými najlepšími športovcami. Za každým jedným oblečením, či už je to bunda, nohavice alebo mikina stojí armáda dizajnérov, inžinierov, šičiek a profesionálnych športovcov. Globalizácia prinútila iné značky sťahovať sa do zámoria a vyhľadávať lacnejšiu pracovnú silu v čínskych fabrikách. Crazy Idea išlo iným smerom. Zostali vyrábať svoje oblečenie v Taliansku. Áno vyrábať, nie len dizajnovať ako väčšina Európskych značiek.

Najmodernejšie výrobné postupy

V meste Triano v provincii Sondrio na ústi údolia Berniny nájdete okrem administratívneho a vývojového sídla aj výrobu. Spoločnosť zamestnáva viac ako 40 zamestnancov, medzi nimi nájdete mnoho profesionálnych športovcov a odborníkov. Všetky dizajnové a projekčné tímy pôsobia v Triane a sú riadené riaditeľkou spoločnosti. Oproti administratívnej budove nájdete výrobnú halu, kde používajú tie najmodernejšie stroje a zariadenia, ktoré dokážu spracovávať technologicky náročné výrobné procesy. Celý tento proces zabezpečí, že výsledný produkt je po technickej stránke (lepenia švov, vyšívanie, podtlač, šitie a všetky ostatné výrobné operácie) vo veľmi vysokej kvalite.

Filtrovať produkty