Abus

Objavte kvalitné a značkové produkty Abus, ktoré zvýšia vašu ochranu a bezpečnosť či už hľadáte prilbu, zámok, chránič alebo čokoľvek iné. S výberom vhodných produktov Abus vám radi a odborne poradíme online aj offline. Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na e-mail info@najsport.sk.

Abus

Značka Abus kladie vysoký dôraz na kvalitu, funkčnosť a bezpečnosť. Vďaka neustálej modernizácii výrobných procesov a kreatívnym odborníkom sa postupne stala synonymom bezpečia. Vďaka tomu dnes vyrába kvalitné cyklistické prilby a zámky na bicykel.

Logo Abus

História a technológie značky Abus

  • Značku Abus založil v roku 1924 August Bremicker so svojimi synmi v malom nemeckom meste Volmarstein.
  • Na svoj trh uviedli svoj prvý visací zámok, ktorý vyrobili v suteréne svojho rodinného domu. Pod heslom "Zabezpečenie od pivnice až po strechu" sa podarilo ďalším generáciám Bremickerových, túto víziu naplniť.
  • Abus pýši vyhlásenou nemeckou kvalitou, zámky sú vysoko spoľahlivé, majú dlhú životnosť a jednoducho sa s nimi manipuluje.
  • Cyklistické zámky a prilby od Abusu získali množstvo prestížnych ocenení. Napríklad zámok Bordo 6000 v roku 2010 získal cenu Red Hot Design Award za dizajn zámku a v rovnakom roku získali na cyklistickom veľtrhu ocenenie Eurobike Award.
  • V súčasnosti firma Abus patrí medzi svetových výrobcov cyklo zámkov, klasických zámkov, okenných a dverných zámkov a mnoho iných bezpečnostných systémov.
  • Spoločnosť je dodnes vo vlastnícte rodiny Bremickerovcov.
  • Abus má sídlo vo Wetteri v Servernom Porýní-Vestfálstu. Výrobné závody má v celom Nemecku a Číne. Má okolo 3500 zamestnancov.
  • Inovatívne bezpečnostné produkty pre cyklistiku vyžadujú značný vývoj. Zaujímavé, inteligentné a vysoko-efektívne riešenia vyžadujú tých najlepších odborníkov, vysoké bezpečnostné previerky vo vývojových závodov v mestách Wetter (výroba zámkov od roku 1924), Am Nielande (výroba okenných a drevených zámkov od roku 1968), Rehe (sa špecializuje na výrobu zámkov do dvier a bicyklov od roku 1957), Pfaffenhain (od roku 1946 sa tu vyrába zabezpečovacia technika a elektronické uzamykacie systémy), Affling (poplašná technika) a Kiel (bezpečnostne centrum od roku 2007).
  • V Číne sú v mestách Shenzhen (od roku 1988) a v Kaipingu (od roku 1985) nové najmodernejšie výrobné závody, ktoré sa špecializujú na výrobu zámkov, prilieb vysokej nemeckej kvality a štandardu pre globálny trh.

Filtrovať produkty