Lyžiarske prilby Quiksilver

Značka Quiksilver je moderný výrobca športových produktov, najmä pre tie extrémne, ako napríklad snowboarding, surfing či skateboarding. Pánska značka, ktorá sa venuje aj detským produktom dodáva jazdcovi potrebný štýl a bezpečnosť. Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0919 0660704 alebo na info@najsport.sk.

Lyžiarske prilby Quiksilver

Značka Quiksilver sa venuje najmä snowboardingu, čo sa zimných športov týka, ale ich prilby môže využívať aj lyžiar. Ak plánujete naučiť vaše dieťa snowboardovať, prečítajte si pred tým náš článok - 6 tipov ako naučiť dieťa jazdiť na snowboarde, kde sme vám pripravili zopár rád. Taktiež si prečítajte článok - Lyžiarska prilba, ako základ výbavy moderného lyžiara.

Quiksilver od histórie po súčasnosť

  • Značka Quiksilver bol založený v roku 1969 dvoma spoločníkmi Alanom Greenom a Johnom Lawom v austrálskom štáte Victoria,
  • Všetko to začalo vtedy, keď Alan Green vyrobil svoje prvé krátke nohavice pre sufistov. Ešte v ten večer pozval pár priateľov na svoju palubu, kde sa mu za noc podarilo predať všetky šortky. V tom momente sa narodila značka Quiksilver,
  • Od 70.rokov sa posunula spoločnosť vo vývoji extrémne dopredu. Kúpila niekoľko menších či väčších spoločností, aby sa dostala dopredu,
  • Quiksilver bol jednou z prvých spoločnosti zameraných na športové produkty, ktoré sa v roku 1986 objavili dokonca na newyorskej burze,
  • Aktuálne je synonymom surfistov, windsurfistov a snowboardistov,
  • Je to jedna z najúspešnejších nadnárodnych spoločnosti a počas prvých 4 desaťročí z nej vyrástla silná spolnočnosť,
  • V roku 2008 získala obrovské tržby vo výške 2,2 miliardy dolárov.

Snowboardové prilby Quiksilver a modelové rady

Vyberte si kvalitnú snowboardovú prilbu Quiksilver a top modelové rady Play, Skylab Srt, Journey, Lawson a iné.

Play

Snowboardové/lyžiarske prilby Quiksilver série Play je vyššia trieda prilieb Quiksilver. Dvojitá mikroplášťová superľahká in-mould konśtrukcia a zabezpečenie EPS pena tlmiča nárazov poskytujú istý komfort. Certifikácia EN1077 B (testované na bezpečnosť). Horné a zadné pasívne vetracie otvory s vnútornými kanálikmi EPS na zvýšenie prietoku vzduchu. Sieťovaná a fleecová podšívka pre maximálne pohodlie a teplo. Mäkké a tepelne tvarované odnímateľné náušníky z látky Sherpa. Luxusná sherpa podbradník so systémom Fidlock® pracky.

lyziarska-prilba-quiksilver-play

Skylab Srt

Dvojitá mikroplášťová superľahká in-mould konštrukcia v rade Skylab Srt. Bola tiež otestovaná na bezpečnosť (EN1077 B). Je zabezpečená EPS penou tlmenia nárazov. Špičková snowboardová prilba značky Quiksilver má luxusný sherpa podbradník so systémom Fidlock®. Podšívka zo sieťoviny SRT a sherpa fleece pre maximálne pohodlie, odvádza teplo a znižuje otrasy mozgu.

lyziarska-prilba-quiksilver-skylab-str

Journey

Lyžiarska prilba radu Journey má pasívne vetranie v prednej a hornej časti pre zvýšenie prietoku vzduhu. Čapisový vzhľad s podšívkou zo sieťoviny a fleecu. Luxusný podbradník Sherpa a certifikácia na bezpečnosť (EN1077 B). EPS pena tlmienia nárazov.

lyziarska-prilba-quiksilver-visor-journey

Lawson

ABS shell super-pevná konštrukcia sa nachádza v snowboardových prilbách série Lawson. EPS pena tlmenia nárazov a 4-sezónna bezpečnosť prilby testovaná na snehu a korčuliach. Pasívne predné a horné vetranie pre zvýšenie prietoku vzduchu. Tepelne tesniaca podšívka pre maximálne pohodlie. Mäkké a tepelne tvarované odnímateľné náušníky. Luxusná sherpa podbradník so systémom Fidlock® pracky a odnímateľná spona na okuliare.

lyziarska-prilba-quiksilver-lawson

Filtrovať produkty