Lapierre Sensium

Vyskúšajte špičkový cestný bicykel bicykel Lapierre Sensium, ktorý sa hodí na jazdu po upravenom povrchu. Tento rýchly Endruance model má vynikajúce jazdné vlastnosti, hodí sa ako pre začiatočníkov i pokročilých jazdcov. Máte záujem o tento model? Radi vám poradíme na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na info@najsport.sk.

Lapierre Sensium

Spoznajte cestný bicykel Lapierre Sensium

Sledujte svoje prejdené kilometre s modelom Sensium 3.0 od značky Lapierre. Tento bicyklov Lapierre bol navrhnutý so zreteľom na vytrvalosť a komfort počas celodenných jazdí. Jeho ľahký a pevný rám zabezpečuje pohodlie po celý deň. Súprava Shimano Tiagra a účinné kotúčové brzdy vám umožnia vyraziť na rôzne trasy a prekonať svoje limity s pocitom kontroly.

  • Univerzálny model: Sensium je navrhnutý s ohľadom na vaše prvotné krátke alebo dlhé výlety, ako aj na skúsenejších cyklistov. Jeho špeciálny rám z hliníkovej zliatiny Supreme 5, vybavený kotúčovými brzdami, nezostáva v kompromisoch: je ľahký, pevný a reaguje rýchlo, takže budete cítiť prvotné vzrušenie zo rýchlosti a potešenie z jazdy buď sami alebo v skupine.
  • Viacúčelový pohon: Sensium 3.0 Disc je vybavený 2x10-rýchlostnou súpravou Shimano Tiagra, kazetou 11-34T a kompaktným dvojitým prevodníkom 50-34, vďaka čomu je schopný zvládnuť rôzne typy cestných profilov. S hydraulickými brzdami zabezpečuje optimálne a presné brzdenie bez ohľadu na poveternostné podmienky, pričom navyše prináša moderný vzhľad.
  • Komfort a kvalitné cyklo komponenty: Spojenie pneumatík Continental s rozmerom 28 mm a poloprofilových kolies Ryde DP19 prináša skutočné zlepšenie výkonu a komfortu. Široké pneumatiky eliminujú nepravidelnosti povrchu asfaltu, zabezpečujú lepšiu priľnavosť pri použití kotúčových brzd a zjemňujú vaše dlhé jazdy. Vďaka nim môžete cestovať s pocitom plynulosti a bezstarostnosti.

Lapierre Sensium

Modely bicykla Lapierre Sensium

  • Lapierre Sensium 3.0 - rám: Sensium AL Supreme 5 Alloy, vidlica: Sensium Al Carbon/Alloy Steerer, predná prehadzovačka: Shimano Tiagra FD-R4700BM, zadná prehadzovačka: Shimano Tiagra RD-RD47000GS, 10S, brzdy: Shimano BB-RS500 (hydraulické).
  • Lapierre Sensium 2.0 - rám: Sensium AL Supreme 5 Alloy, vidlica: Sensium Al Carbon/Alloy Steerer, predná prehadzovačka: Shimano Sora FD-R3000BM, zadná prehadzovačka: Shimano Sora RD-R3000GS 9S, brzdy: Shimano BB-RS500 (hydraulické).
  • Lapierre Sensium 1.0 - rám: Sensium AL Supreme 5 Alloy, vidlica: Sensium Al Carbon/Alloy Steerer, predná prehadzovačka: Shimano Claris FD-R2000BM, zadná prehadzovačka: Shimano Claris RD-R2000GS 8S, brzdy: Shimano BB-RS500 (hydraulické).

Filtrovať produkty

Ï