Lapierre

Spoznajte francúzsku značku Lapierre, ktorá pôsobí na trhu s cyklistikou už viac, ako 75 rokov. Doprajte si nový bicykel alebo elektrobicykel od tohto legendárneho výrobcu. S výberom vám radi, ochotne a odborne poradíme. Navyše môžete využiť náš špičkový servis bicyklov a dodatočnú garančnú prehliadku. Stačí ak nám zavoláte na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanecháte správu na info@najsport.sk.

Lapierre

Chcete spoznať značku Lapierre do detailov, obzeráte sa po novom bicykli alebo elektrobicykli? Ste na správnom mieste. V našom e-shope nájdete širokú ponuku bicyklov tejto prémiovej francúzskej značky, ktorá si získala obľubu aj na Slovenskom trhu. Vedeli ste že táto značka je na trhu už od roku 1946? "Čítajte ďalej" a dozviete sa viac informácií z histórie, modelových radách, vývoji a napredovaniu značky. Prečítajte si tiež článok - Spoznajte francúzskeho výrobcu bicyklov Lapierre.

Lapierre od histórie po súčasnosť

 • V roku 1946 cyklistický nadšenec Gascon Lapierre zakladá značku vo francúzskom mestečku Gijone, kde začal s výrobou prvých prototypov bicyklov, ktoré si čoskoro získali prvých spokojných zákazníkov.
 • V roku 1972 si spoločnosť našla nové priestory a výrobnú halu, kde mohla realizovať a rozširovať výrobu. Na začiatku 80. rokov Lapierre začína s produkciou kvalitných horských bicyklov a konkuruje tak zahraničným značkám.
 • Spozorovanie slávnych cyklistov a predovšetkým MTB pretekárov na seba nenechal dlho čakať. Tak isto ani expanzia na zahraničné trhy a rozširovania povedomia po Európskom trhu.
 • Postupne dochádza k zdokonaľovaniu technologických postupov, výrobných kapacít a do popredia slávy sa dostávajú prvé mená napr. Nicolas Vouilloz, ktorý bol 10 násobným majstrom sveta v MTB.
 • Milénium na seba nenechalo dlho čakať a už v roku 2001 predstavuje značka svoj prvý celoodpružený bicykel X-Control. O rok neskôr Lapierre štartuje spoluprácu s tímom Francaise des Jeux. Zároveň bola predstavená nová séria rámov s karbónu. Nesie názov LP 0.9C, vďaka čomu sa podarilo vyrobiť rám o váhe necelých 0,9 kg.
 • Neskôr Lapierre exportuje do USA, Kanady a zvyšku Európy, predstavuje najnovší zjazdový rám, 29" kolesá a začína s produkciou viac ako 90 tisíc bicyklov v novej výrobnej linke.
 • V roku 2010 až 2020 vidno Lapierre aj na Tour de France, predstavujú prvý elektrobicykel a produkciu rozširujú aj o mestské, krosové a ďalšie rady horských bicyklov.

Bicykle Lapierre

Filozofiou je navrhovať bicykle Lapierre pre každého, či už sa jedná o rekreačného alebo profesionálneho športovca. V širokej ponuke značky Lapierre nájdete kvalitné a pohodlné horské, cestné, mestské a trekingové bicyle. Taktiež si môžete vybrať s niekoľkých modelových rád, ideálny pánsky, dámsky či detský bicykel. Poďme sa pozrieť na top modelové rady a kategórie:

 • Horské bicykle Lapierre - Prekonajte svoje vlastné limity s novým horským bicyklom. Jazda bude zaujímavejšia, hravejšia, všestranná rýchla a nekompromisná. Toto sú tie najlepšie rady hardtailov a celoodpružených bicyklov - Edge, XR, Spicy, Zesty, XRM, Prorace.
 • Cestné a gravelové bicykle Lapierre - Tieto bicykle boli vyvinuté na najvyššej svetovej úrovní v spolupráci so svetovou špičkou v oblasti cyklistiky - Xelius, Crosshill, Aircode, Pulsium.
 • Mestské a krosové bicykle Lapierre - Idete sa predierať mestskou džungľou? Siahnite po overených mestských modeloch a dochádzajte do práce rýchlejšie a efektívnejšie. Alebo ste sa rozhodli vyraziť na dlhšie strate s krosovými špeciálmi.

Bicykle Lapierre XR

Elektrobicykle Lapierre

Spoznajte špičkové elektrické bicykle Lapierre v pánskom a dámskom prevedení. E-bike majú kvalitné prevedenie elektromotorov a vstavané výkonné batérie.

 • Horské elektrobicykle - Láka vás elektrika v horách a prekonávania samého seba. Siahnite po overených bicykloch so vstavanou batériou a špičkovými parametrami elektromotorov - e-Zesty, Overvolt a iné.
 • Cestné elektrobicykle - Objavte čaro cestnej cyklistiky s modelmi e-Sensi e-Senses.
 • Mestské a krosové elektrobicykle - Predstavujeme vám overené modely s jednoduchým ovládaným, praktickými parametrami a pohodlnou jazdou, aj to je e-Urban, e-Shaper, Overvolt Trekking.

Elektrobicykle Lapierre Overvolt

Filtrovať produkty