Lyže Blossom

Vyskúšajte kvalitné zjazdové lyže s viazaním od značky Blossom. Už takmer 100 rokov Blossom prináša taliansku precíznosť do lyží špičkového dizajnu. Na výber je hneď niekoľko modelových rád, medzi tie najlepšie patrí Squadra Corse, Numero Uno, Turbo a Formula. S výberom vám radi a odborne poradíme v našich obchodoch alebo na e-shope. Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu info@najsport.sk.

Lyže Blossom

"Čítajte ďalej" a dozviete sa viac potrebných informácií o modelových radách, veľkostiach, histórií značky Blossom viac.

Blossom od histórie po súčasnosť

  • Značka Blossom bola založená v Chiavenne v Taliansku roku 1906. Úplne nový závod na výrobu lyží sa nachádza v talianskej Persenice. 
  • V roku 1999 sa výroba lyží Blossom opäť obnovila, medzi týmto obdobím spoločnosť prechádzala rôznymi zmenami.
  • Značku založil Franco Moro, Mario Cotelli a Valanga Azzurra s cieľom použiť čo vysoko kvalitné materiály, 
  • Blossom je značka, ktorá sa rozhodla ísť cestou ručnej výroby orientovanej v Taliansku. Pracuje na vývoji moderných materiálov, dizajnov, efektívnych výrobných technológií s cieľom priniesť každému zákazníkovi jedinečný kus lyží.

Lyže Blossom a modelové rady

Objavte najnovšie modelové rady lyží Blossom - Squadra Corse, Numero Uno, Turbo, Formula a iné:

Squadra Corse

Sú špičkové zjazdové lyže navrhnuté pre pretekárov. V týchto lyžiach sa nachádzajú tie najlepšie technológie, ktoré Blossom ponúka - SG, FIS GS, FIS SL a JR závodné lyže. Lyže sú mimoriadne obratné, výkonné a veľmi rýchle. Boli použité technológie ako Fiber Glass s kombináciou Wood Core, o mimoriadnu tuhosť sa stará Titanalová výstuha a Running Base. Celá séria je vyrábaná technológiou World Cup Edge.

Blossom Squadra Corse

Numero Uno

S modelovou radou Numero Uno zvládnete zjazdiť ktorúkoľvek zjazdovku. Lyže poskytujú vysoký výkon, stabilitu, eleganicu a dokážu odpustite nepatrné chybičky. Hodia sa pre menej skúsených, ako aj pre pokročilých lyžiarov. Disponujú radou kvalitných technológií - Sandwich Tech, Anti Scratch, Titanal a pod.

Blossom Numero Uno

Turbo

Špičkové all-mountain lyže, ktoré nezastaví takmer žiadna prekážka. Jedná sa o veľmi stabilné, ľahké a zábavne lyže. Zvládnu akékoľvek rýchlosti, majú vystužený bočný sidewall, pre ešte lepšie ovládanie. Vhodné sa na dlhé a stredné oblúky na zjazdovky, rozbitejšie trate ale aj občasne jazdy do voľného terénu.

Blossom Turbo

Formula

Ide o všestranné výkonnostné lyže, ktoré milujú jazdu mimo vyznačených zjazdoviek. Lyže majú Sendvičovú konštrukciou zvýhodnenú o Twintip Rocker. Práve preto sa hodia na všetky backcountry a all-mountain aktivity v prašane. Rovnako nesmie chýbať - Sandwich Tech, Anti Scratch, Titanal, Wood Core a Fiber Glass.

Blossom Formula

Filtrovať produkty

Ï