Bicykle Bratislava

Najväčší výber bicyklov v Bratislave nájdete v Najšporte. Osobný e-shop poradca +421220924810. Radi vám poradíme na našich predajniach v BratislaveTrenčíne a na Kubínskej holi. Zavolajte na +421 220 924 810 alebo nám napíšte na info@najsport.sk. Vyberte si kvalitné a spoľahlivé bicykle prvotriednej kvality.

Bicykle Bratislava

Predajňa bicyklov Bratislava

Potešte sa kvalitnými bicyklami alebo elektrobicyklami a navštívte nový cyklistický obchod Najšport. Nájdete nás na Bajkalskej 2/B, v obchodnom centre Tehelko, ktoré sa nachádza v priestoroch Národného futbalového štadióna. Ponúkame vám širokú škálu prvotriednych horských, cestných, trekových, mestských, gravelových, dámskych a detských bicyklov svetových značiek, ako Trek, Ghost, Giant, Liv, Crussis, Kross, Lapierre a ďalšie. Využite odborné poradenstvo našich skúsených predajcov a profesionálne služby servisných technikov, ktorí sa postarajú o servis vášho dvojkolesového tátoša. Ak si želáte vyskúšať bicykel pred nákupom, neváhajte navštíviť naše testovacie centrum alebo si vyberte zo širokého výberu požičovne bicyklov a elektrobicyklov. V predajni bicyklov Najšport v Bratislave nájdete všetko, čo budete potrebovať pre vaše cyklistické dobrodružstvá.

Trek Flag Ship Store

Otvorili sme novú predajňu bicyklov a elektrobicyklov Trek v OC Tehelku - Trek Flag Ship Store v Bratislave. Táto cyklistická predajňa sa zameriava na najnovšie modely cestných, horských, trekingových, mestských a gravelových bicyklov od značky Trek. Nechýbajú ani kvalitné komponenty a cyklistické doplnky od značky Bontrager. Okrem toho tu nájdete špičkový servis, požičovňu, bazár, testovacie centrum, bikefitting a množstvo ďalších užitočných služieb.

Filtrovať produkty