Snowboardové doplnky

Zámok na snowboard, kukly, chrániče, gripy a iné doplnky, ktoré sú buď nevyhnutné pre pobyt na svahu alebo môžu spríjemniť jazdu. Vyberte si z našej širokej ponuky, ktoré sú kvalitné a zároveň štýlové. Pokiaľ chcete odborne poradiť, zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Snowboardové doplnky

Top výrobcovia doplnkov pre snowboard

Snowboardové doplnky

Chráňte svoj snowboard pred odcudzením zámkom Gravity SNB Lock. Jedná sa o malý oceľový zámok, ktorý funguje s navíjacím pružným mechanizmom. Má 3-cifernú kombináciu císel, ktorú si môžete sami navoliť. Jeho funkcionalita je jednoduchá na obsluhu, vytiahnete lanko, prevlečiete ním snowboard či iné príslušenstvo, ktoré chcete uzamknúť, zaklapnete lanko, potočíte ľubovoľné číselníky. Dopraje Vám pocit istoty, že keď si budete potrebovať odbehnúť či sa občerstviť, pri návrate nájdete svoj snowboard na tom istom mieste.

Snowboardové chrániče dokážu ochrániť vaše telo pred zranením a dodať Vám istú dávku bezpečia a istoty na svahu. Ak ste aktívny snowboardista, ktorý rád prekonáva svoje limity či začínajúci športovec, odporúčame si zaobstarať kvalitne chrániče tela a končatín. Zbytočné zranenie, či ľahké alebo vážnejšie, zapríčenené nedbalosťou o bezpečnosť by Vás po úraze veľmi mrzela.

Filtrovať produkty