Lyžiarky Elan

Slovinská značka Elan sa špecializuje v oblasti lyžiarok na detskú populáciu. Snažia sa prispôsobovať detským potrebám, aby sa im čo najľahšie učilo lyžovať. Ak by ste sa chceli poradiť alebo mali nejaké otázky, radi vám ich zodpovieme na tel. čísle 0919 066 704 alebo e-maile info@najsport.sk.

Lyžiarky Elan

Slovinská značka Elan je absolútnou jednotkou v Európe, vďaka vysokej kvalite a najnovším technológiam. Už od svojho počiatku sa špecializuje na výrobu športových potrieb, predovšetkým lyží, snowboardov, lyžiarok, prilieb a oblečenia. Okrem toho sa zameriava aj na výrobu plachetníc a motorových člnov. Do popredia sa Elan dostal až koncom 70. rokov, kedy známi Švéd Ingemar Stenmark získal titul Svetového pohára v lyžiach, dokonca 3-krát po sebe. Viac informácií o značke Elan sa dozviete v blogu - Predstavujeme vám značku Elan.

Logo Elan

Modely Elan Ezyy a Bloom

Vyberte si špičkové modely lyžiarskych topánok Elan:

Detská lyžiarska topánka Elan Ezyy a Elan Bloom je flexibilný lyžiarsky koncept pre deti, ktorý funguje v súlade s technológiou Elan U-Flex, ktorá uľahčuje lyžovanie a pomáha im rýchlo napredovať.

Lyžiarky Elan Ezyy 2 21/22

Podľa konceptu, že vylepšená flexibilita zlepšuje učenie, bola technológia U-Flex vyvinutá aj pre lyžiarske topánky, čím im boli umožnené ponúknuť trhu kompletný balík lyží + lyžiarskych topánok, ktoré tento cieľ uľahčujú. Nová topánka sa ohýba podľa anatómie chodidla, čo ďalej umožňuje prirodzenú flexibilitu lyže pre ľahké učenie.

Kľúčové vlastnosti

  • Inovatívna technológia pre mladých lyžiarov
  • Nízka hmotnosť
  • Soft Flex
  • Podporuje rýchle učenie

Lyžiarky Elan Bloom 2 21/22

Filtrovať produkty