Lyžiarky Rossignol

Vyberte si kvalitné lyžiarky od francúzskej firmy Rossignol. Už takmer 110 rokov prináša vysokú kvalitu, technológie, top dizajn a top cenu. K dispozícií je profesionálna rada lyžiarok. S výberom vám radi a odborne poradíme v našich obchodoch alebo na e-shope. Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu info@najsport.sk.

Lyžiarky Rossignol

"Čítajte ďalej" a dozviete sa viac potrebných informácií o modelových radách, veľkostiach, histórií značky Rossignol a pod. Prečítajte si viac o značke Rossignol v našom blogovom článku - Všetko o značke Rossignol.

Rossignol od histórie po súčasnosť

  • Značka Rossignol110 ročnú históriu trojfarebného kohúta, ktorý symbolizuje Francúzsko
  • Rossignol bol založený v roku 1907 vo francúzskom meste Isere.
  • Boli vyrobené prvé plastové lyže v mestečku Voiron vo Francúzsku, pričom bol zakladateľom Abel Rossignol.
  • V roku 1942 získal patent na lyže z laminátu, ktoré boli vyrobené z 1 kusu dreva (model Rossignol Olympic 41).
  • V roku 1956 kúpil spoločnosť Laurent boix Vives a o 4 roky neskôr predstavili prvé celokovové lyže Allais.
  • V roku 1964 vyšli nové lyže so sklených vlákien.
  • V roku 1971 prišli na trh úplne nové bežecké lyže a vybavenie pre bežkárov.
  • Rok 1987 sa preslávil produkciou prvých snowboardov.

Lyžiarky Rossignol a modelové rady

Vyberte si špičkové lyžiarky Rossignol, ktoré budú vaším najlepším spoločníkom na svahu. K dispozícií máme modely Allspeed, Pure, Hero, Alltrack Elite, Alltrack a Track:

Allspeed a Pure

Sú modely lyžiarok, ktoré sú určené pre mužov a ženy, ktoré vyhľadávajú ten najlepší pocit z lyžovačky na zjazdovke. Flex sa pohybuje od 50 do 120 v závislosti od pánskeho a dámskeho prevedenia lyžiarky. jedná sa o funkčné, rekreačné a športové lyžiarky určené na celodenné používanie. Hodia sa pre začiatočníkov až mierne pokročilých lyžiarov.

Rossignol Allspeed a Pure

Hero

Ide o modelovú radu lyžiarok pre špičkových športových lyžiarov a závodných lyžiarov. Tieto pretekárske lyžiarky kombinujú výkon a pohodlie, aby lyžiari dosiahli najvyššie úrovne výkonov. Flex index je veľmi tvrdý (120) až extrémne tvrdý (150) a vhodný len pre expertov.

Rossginol Hero

Alltrack Elite

Sú univerzálne turistické lyžiarky navrhnuté tak, aby boli čo najľahšie, efektívne, vysoko výkonné a presné. Tieto all-mountain/freeride lyžiarky umožňujú vychutnať si voľnosť prírody bez ohľadu na situáciu. Sú výkonné, drsné a nekompromisné. Vhodné pre všetkých vyznávačov freeridového lyžovania.

Rossignol Altrack Elite

Alltrack a Track

tieto modely lyžiarok sú navrhnuté pre všestranných, univerzálnych lyžiarov, ktorý majú radi jazdu na zjazdovke aj mimo nej. Jedná sa o all-mountainové lyžiarsky s flex indexom od 70 do 120 podľa pánskeho a dámskeho rozdelenia. Tento model sa výborne hodí do univerzálnych podmienok a pre všetkých lyžiarov, ktorý sa neobmedzujú vo výkone.

Rossignol Alltrack a Track

Filtrovať produkty