Lyžiarky Tecnica

Vyberte si kvalitné lyžiarky Tecnica. K dispozícií je profesionálna rada lyžiarok Firebirt, Mach, Mach Sport, Cochise, Zero G. S výberom vám radi a odborne poradíme v našich obchodoch alebo na e-shope. Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu info@najsport.sk.

Lyžiarky Tecnica

"Čítajte ďalej" a dozviete sa viac potrebných informácií o modelových radách, veľkostiach, histórií značky Tecnica a pod. Prečítajte si viac o značke Tecnica v našom blogovom článku - Čo ste (ne)vedeli o značke Tecnica.

Tecnica od histórie po súčasnosť

  • Značka Tecnica oslavuje 60 rokovo od svojho vzniku. Súčasťou spoločnosti Tecnica Group sú aj iné slávne značky, ako Blizzard, Lowa, Moon Boot, Nordica, RollerBlade.
  • Značka vznikla v roku 1930, jej zakladateľom bol Oreste Zanatta, neskôr podnik prebral syn Giancarlo Zanatta.
  • V roku 1969 vyrobili prvé topánky Moon Boot, ktoré si zakrátko získali priazeň množstva nadšencov.
  • O rok neskôr 1970 si Tecnica získala vedúce postavenie na trhu, predala viac ako 25 miliónov párov lyžiarok.
  • V roku 1985 vstúpila spoločnosť na trh s novou topánkou, ktorá bola inšpirovaná vysokohorskou turistikou.
  • Roku 1993 Tecnica kúpila značku Lowa, neskôr Rollerblade a v roku 2006 aj Blizzard.

Lyžiarky Tecnica a top modelové rady

Firebirt

Objavte špičkové pretekárske lyžiarky Firebirt. Na svetovom pohári sa víťazstvo zasluhuje o stotiny sekundy. Tieto lyžiarky sú dizajnované a vytvorené pre potreby Svetového pohára. U týchto lyžiarok nájdete naozaj len tvrdé flexy nad 120 a tie najmodernejšie technológie od značky Tecnica.
Tecnica Firebirt

Mach a Mach Sport

Jedná sa o sériu celodenných lyžiarok pre stredne pokročilých až pokročilých lyžiarov, ale nájdu sa tu aj lyžiarky pre začiatočníkov s nižším flexom. Jedna sa o vysoko výkonnú all-mountain lyžiarku, ktorá sľubuje presné prispôsobenie maximálne prenos energie, technológoiu T-Drive, technológia CAS pôsobí na maximálne prispôsobenie lyžiarky. Mnohí lyžiari ocenia technológiu Asymetrical Power Transmission, ktorá efektívne prenšáa vašu energiu priamo na lyže.

Tecnica Mach Sport

Zero G

Predstavujeme vám najľahšiu a najtuhšiu lyžiarku pre potreby skialpinizmu. Lyžiarky sú navrhnuté pre stredne pokročilých až pokročilých lyžiarov. Vo svojej škrupine používa technológiou a materiál Grilamid, ktorý váži iba 1360 gramov. Okrem toho disponuje technológiou CAS Shell, systémom dvojitej blokovacej manžety pre chôdzu a zjazd, technológiou rýchleho obúvania a vyzúvania lyžiarky.

Tecnica Zero G

Filtrovať produkty