Lyžiarky Fischer

Vyberte si rakúske značkové lyžiarky Fischer. Už takmer 100 rokov prinášajú vysokú kvalitu, technológie a dizajn do svojich výrobkov. K dispozícií je modelová rada RC4 Podium, RC4 The Curv, Ranger a Translap. S výberom vám radi a odborne poradíme v našich obchodoch alebo na e-shope. Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu info@najsport.sk.

Lyžiarky Fischer

"Čítajte ďalej" a dozviete sa viac potrebných informácií o modelových radách, veľkostiach, histórií značky Fischer a pod. Prečítajte si viac o značke Fischer v našom blogovom článku - Predstavujeme značku Fischer.

Fischer od histórie po súčasnosť

  • História značky Fischer siaha do roku 1924, kedy začali s výrobou lyží pre serverské lyžovanie, alpské lyžovanie a ľadový hokej.
  • Zakladateľom spoločnosti je Jozef Fischer so sídlom na severovýchode rakúskeho Salzburgu.
  • roku 1938 spoločnosť zamestnávala 30 zamestnancov a po skončení 2 svetovej vojny prebral rodinný podnik Jozef Fischer mladší.
  • Píše sa rok 1949 a Fischer vyvinul prvý lis na lyže pre urýchlenie výroby, ročná produkcia sa vyšplhala na 53 tisíc párov lyží.
  • v roku 1967 pod Fischerom jazdil Egon Zimmerman a vyhral ZOH v zjazde. Ročná produkcia prevyšovala 330 tisíc párov lyží. 
  • Začiatkom 70. rokov bola značka najväčším producentom lyží na svete, podarilo sa im otvoriť továreň v Mukačeve na Ukrajine.

Lyžiarky Fischer a modelové rady

Vyberte si špičkové lyžiarky Fischer, ktoré vás potešia vysokou kvalitou, pohodlím a jedinečným spracovaním.

RC4 Podium

Lyžiarky Competition Race sú tou správnou voľbou pre športových pretekárov, ktorí hľadajú pódiové umiestnenia. Tieto modely sú vyrobené s inovatívnym materiálom, sú vysoko výkonné a navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám pretekárov. Lyžiarky majú nastaviteľnú 3D Cuff manžetu, tvarovateľnú Vacuum škrupinu, ktorá umožňuje presné ovládanie a stabilitu.

Fischer RC4 Podium

RC4 The Curv

Špičková all-mountain a lyžiarka upravenú trať ponúka dokonalý pocit s celodennej lyžovačky. Táto modelová rada je vhodná pre každého rekreačného a športového lyžiara v závislosti od lyžiarskych skúsenosti a jazdného štýlu. Hodí sa na tvrdý, zľadovatený, upravený, neupravený, doslova je vhodná na akýkoľvek povrch. Tešiť sa tiež môžete na 3D predtvarovateľnú vložku, GripWalk, pohodlie, bezpečnosť, technológiu Vacuum a mnoho iných.

Fischer RC4 The Curv

Ranger

Táto moderná freeridová obuv sa hodí pre lyžiarov rôzneho zamerania. Vacuum škrupina lyžiarky umožňuje ľahké vystupovanie a nastupovanie. Jedná sa o veľmi ľahké lyžiarsky, ktoré poskytujú zjazdový výkon. Pochváliť sa tiež môžu integrovanou páčkou na chôdzu alebo zjazd, veľkým rozsahom pohybu, ktorý vás naozaj nebude obmedzovať, podrážkou GripWalk, a techovými insertmi pre ľahký nástup do TLT viazania - čo viac si môžete priať.

Fischer Ranger

Translap

Hľadáte špičkovú skialpovú lyžiarku? Séria Translap je tou správnou voľbou pre všetkých nadšencov skialpinizmu. Poskytuje výbornú stabilitu, prenos sily počas náročných zjazdov, najnižšiu hmotnosť a naozaj pestrí rozsah pohybu. Môžete sa tešiť na patentovaný Power Buckle Systém, má predtvarovateľnú a zosilnenú vložku. Ľahká a robustná škrupina technológie Pebax a Rnew, zaisťuje pohodlie, vysoký výkon a nízku hmotnosť (cca 1280 g za pár). 

Fischer Translap

Filtrovať produkty