Lyžiarky Head

Objavte kvalitné značkové lyžiarky Head. Viac ako 70 ročná história, aj tým je známa značka Head. K dispozícií sú modelové rady, ako Raptor, Formula, Edge, Kore a iné. S výberom vám radi a odborne poradíme v našich obchodoch alebo na e-shope. Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu info@najsport.sk.

Lyžiarky Head

"Čítajte ďalej" a dozviete sa viac potrebných informácií o modelových radách, veľkostiach, histórií značky Head a pod. Prečítajte si viac o značke Head v našom blogovom článku - Značka Head tak, ako ju (ne)poznáte.

Head od histórie po súčasnosť

  • Značku Head založil vo Filadelfií Howard Head. Najprv pôsobil v rodine zubára, vyštudoval Harvard a získal inžiniersky titul, neskôr pracoval ako letecký inžinier. 
  • Koncom 40. rokov sa pohrával s myšlienkou prečo sa d ére plastov a kovov vyrábajú lyže stále z dreva. Hneď na to sa začal venovať vývoju úplne nového prototypu lyží
  • Použil laminované drevo a letecký hliník. Výsledkom boli pevné a ľahké lyže, ktoré mali výborné vlastnosti a získali si hneď pozornosť špičkových športovcov.
  • Písal sa rok 1950 v Baltimore v štáte Maryland vznikla značka Head. Dnes sídli ústredie spoločnosti v rakúskom mestečku Kennelbach.
  • Neskôr prišla značka s výrobou tenisových rakiet.
  • Vyvinula vlastné lyže zo sklených vlákien a onedlho začala spolupracovať so značkou Tyrolia, ktorý je špecialista vo výrobe lyžiarskych viazaní dodnes.
  • Dnes sa značka orientuje na široké spektrum športových aktivít od lyžovania, tenisu, bedmintonu, až po snowboarding a iné loptové športy.

Lyžiarky Head a modelové rady

Vyberte si špičkové, kvalitné a pohodlné lyžiarky Head, ktoré môžete prispôsobiť na mieru podľa vašich individuálnych požiadaviek.

Raptor

Značka Head prestavuje najrýchlejšie lyžiarske topánky z rady World Cup. Tieto lyžiarky sú určené pre skúsených lyžiarov a expertov. Vďaka inovatívnemu termoplastu, technológií pohlcujúcej nárazy a nastaviteľným fixom sa dokáže lyžiar lepšie sústrediť na svoj cieľ. Disponuje vložkou WCR, nastaviteľnému jazyku a tepelnému tvarovaniu, presne podľa požiadaviek zákazníka Liquid Fit.

Head Raptor

Formula

Lyžiarky modelovej rady Formula poskytujú vysoký výkon, technológiu na elitnej úrovni. Sú však vyrobené s dôrazom na celodenné využívanie a pohodlnejšiu jazdu, ako kedykoľvek predtým. Lyžiarky disponujú 4 nastaviteľnými klipsnami Spine-Flex s nízkym profilom. Vo vnútri lyžiarky sa nachádza vložka 3D Pro Formula, ktorá vám poskytne maximálny možný komfort. Samozrejmosťou je aj termoplast Liquid Fit.

Head Formula

Edge

Predstavuje vám novú sériu all-mountain lyžiarok s pokrokovou technológiou za použitia super ľahkých materiálov. S týmito lyžiarkami zvládnete jazdiť na lyžiach počas celého dňa bez problémov a s maximálnym pohodlím. Lyžiarkam nechýba Grip Walk Option, ktorá replikuje prirodzenú chôdzu v snehu, revolučný systém prispôsobenia Perfect Fit, Primaloft, LYT Technology a Form Fit.

Head Edge

Kore

Preskúmajte tieto špičkové freeridové lyžiarky a vyrazte do hôr s maximálnym pohodlím. Lyžiarky sú mimoriadne ľahké, sú použité tenké, no zato odolné materiály so zachovaním vysokého komfortu. Disponujú technológiou Grip Walk Option, pohodlnou vnútornou papučkou Perfect Fit 3D, systémom Liquid Fit, Primaloft, Form Fit a odolnou a 300 násobne pevnejšou škrupinou z Grafénu.

Head Kore

Filtrovať produkty