Cyklistické oblečenie a obuv BBB

Cyklistické oblečenie a obuv tvorí základ každého dobre vybaveného cyklistu. Či už ste začiatočník alebo skúsený cyklista, tak vo Vašej výbave nesmú chýbať kvalitné cyklistické dresy, nohavice, bundy (vetruodolné a vodeodolné), rukavice, ponožkyšatky, obuv a tretry do každého počasia a ročného obdobia. Oblečenie a obuv máme na sklade od renomovaných výrobcov, ako je Castelli, Briko, Mac in a Sac, BBB, POC, Silver Wing, Stance, Giro a mnoho iných. Počas bicyklovania nezabudnite na kvalitné cyklistické okuliare, ktoré chránia váš zrak pred slnečným svetlom. Pre bezpečnosť sú prvoradé odolné cyklistické prilby, ktoré chránia Vašu hlavu pred zranením. Prečítajte si aj viac informácií v našom blogu Ako sa správne obliecť na bicykel a na čo si dávať pozor pri kúpe cyklistického oblečenia.

Cyklistické oblečenie a obuv BBB

Pripravili sme si pre vás dvojdielnu sériu článkov, ako sa správne obliecť na bicykle časť 1 a časť 2.

Aké druhy cyklistického oblečenia a obuvi u nás nájdete?

  • Cyklistické dresy sú vyrobené z materiálov, ktoré výborne odvádzajú vlhkosť, rýchlo schnú, majú nízku váhu, dobré aerodinamické vlastnosti a sú odolné voči roztrhnutiu.
  • Cyklistické nohavice v okolí slabín disponujú špeciálnou gélovou vložkou, ktorá zvyšuje komfort a stabilitu jazdca.
  • Cyklistické bundy chránia cyklistu pred poveternostnými vplyvmi. Mali by byť vodeodolné, priedušné a vetruodolné.
  • Cyklistické rukavice pomáhajú stabilizovať úchop na riadidlách a zvyšujú pohodlie cyklistu. Môžete si vybrať spomedzi letných rukavíc s odvetraním a hrejivých zimných.
  • Cyklistické ponožky sú vyhotovené z funkčných materiálov, ktoré odvádzajú pot a zároveň izolujú nohu v prípade nižších teplôt.
  • Cyklistické šatky slúžia na ochranu pred nečistotami v ovzduší a zohrejú v náročných poveternostných podmienkach. Sú zložené prevažne z vysoko funčkných elastických materiálov, ktoré príjemne sedia na tvári a krku.
  • Cyklistická obuv a tretry sú určené na špeciálne používanie pre skúsenejších cyklistov. Od kúpy cyklistickej obuvy záleží, aký typ pedálov budete používať a aký spôsob zapínania zvolíte.

Filtrovať produkty