Cyklistické dresy s krátkym rukávom

Vybavte sa pohodlným a kvalitným cyklistickým dresom s krátkym rukávom. Cyklistický dres s krátkym rukávom je vhodný do teplého letného počasia vďaka prirodzenej termoregulácií a odvetraniu. S výberom vám radí a odborne poradíme na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Cyklistické dresy s krátkym rukávom

Doprajte si už teraz kvalitný cyklistický dres s krátkym rukávom, ktorý sa výborne hodí na kažodennú cyklistiku v teplom jarnom, jesennom a najmä letnom počasí. V našej ponuke nájdete pánske, dámske, detské a juniorské krátke cyklodresy, ktoré sú vyrobené s priedušných, ľahkých a odolných materiálov, ktoré vás nielenže ochránia, ale aj výborne odvádzajú pot. Tieto dresy sú vhodné pre začiatočníkov, mierne pokročilých cyklistov i profesionálov naprieč všetkým vekovým kategóriám. Vyberte si len overené značky výrobcov ako je Assos, Castelli, Santini, POC, Sportful, FOX Racing, Oakley a iné.

Cyklodres s krátkym rukávom

Top značky cyklodresov s krátkym rukávom

Ako vybrať cyklodres s krátkym rukávom?

Výber cyklistického dresu s krátkym rukávom môže závisieť na niekoľkých faktoroch, ako je materiál, pohodlie, štýl a funkčnosť. Tu je niekoľko krokov, ktoré vám môžu pomôcť pri výbere správneho cyklistického dresu:

 • Materiál a pohodlie - Cyklistické dresy sú zvyčajne vyrobené z technických materiálov, ktoré odvádzajú pot a umožňujú pokožke dýchať. Väčšina dresov je vyrobená z elastického materiálu, ktorý sa prispôsobuje pohybu pri jazde. Skúste si dresy na seba, aby ste zistili, aký materiál vám je najpohodlnejší.
 • Veľkosť a strih - Správna veľkosť je veľmi dôležitá pre pohodlné a funkčné nosenie. Väčšina cyklistických dresov má stredne priliehavý strih, aby sa minimalizoval odpor voči vetru a zároveň umožnil pohodlný pohyb. Pred zakúpením si dres určite vyskúšajte.
 • Dizajn a štýl - Cyklistické dresy sú k dispozícii v rôznych farbách a dizajnoch. Vyberte si dres, ktorý vám esteticky vyhovuje a ktorý sa hodí k vášmu osobnému štýlu.
 • Funkčné prvky - Niektoré cyklistické dresy majú užitočné funkčné prvky, ako sú odrazové pásky pre väčšiu viditeľnosť, vrecká na zadnej strane pre uloženie drobností alebo gélov na energiu a podobne. Zvážte, aké funkcie sú pre vás dôležité.
 • Pohodlie na dlhých trasách - Ak plánujete dlhšie jazdy, zvážte dresy so špeciálnou vychávkou na sedadle, ktorá pomôže zmierniť tlak a záťaž na sedadle.
 • Recenzie a odporúčania - Pred zakúpením sa pozrite na recenzie a odporúčania od iných cyklistov. Môžu vám poskytnúť užitočné informácie o pohodlí, kvalite a funkčnosti daného dresu.
 • Cena a kvalita - Cyklistické dresy sú k dispozícii v rôznych cenových rozpätiach. Zvážte svoj rozpočet a hľadajte značky, ktoré ponúkajú dobrý pomer medzi cenou a kvalitou.
 • Vyskúšanie pred nákupom: Ideálne je dres si vyskúšať, aby ste mali istotu, že vám dobre padne a je pohodlný. Ak je to možné, navštívte cyklistický obchod a vyskúšajte si niekoľko rôznych možností.

Pamätajte, že pohodlné a funkčné oblečenie je dôležité pre príjemný zážitok pri jazde na bicykli. Sledujte tieto kroky a vyberte si dres, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám a preferenciám.

Na čo je vhodný cyklistický dres s krátkym rukávom?

 • Je vyrobený so syntetických materiálov, vďaka čomu je priedušný a mimoriadne pohodlný.
 • Neobmedzuje vás v pohybe a funguje, ako vaša druhá koža.
 • Zabezpečuje dostatočnú aerodynamiku a znižuje odpor vzduchu.
 • Je elastický, priľnavý a vhodný pre každý typ postavy.
 • Vybrať si môžete z niekoľkých prémiových značiek, strihov a farebných kombinácií.
 • V ponuke nájdete pánske, dámske, detské či juniorské dresy za perfektné ceny.
 • Sú kvalitné, chránia vás aj v prípade pádu alebo nepriaznivých poveternostných podmienok
 • Dresy s krátkym rukávom sa hodia do horúceho letného počasia a teplých jarných či jesenných dní.

Ako vybrať správnu veľkosť dresu s krátkym rukávom? 

Dresy s krátkym rukávom na bicykel môžete používať v rôznych podmienkach a pri rôznych cyklistických aktivitách. Zatiaľ čo dresy pre cestné bicykle sa nosia presné na telo, tak horské cyklistické dresy sú šité vo voľnejšom strihu. Pre výber správnej veľkosti si budete musieť zmerať krajčírskym metrom 3 základné hodnoty:

 • Obvod hrudníka (v cm)
 • Obvod pásu (v cm)
 • Obvod bokov (v cm)

Pokiaľ sa nachádzate v rozhraní veľkostí, vždy siahnite po väčšej veľkosti. Najčastejšie sa používa štandardná veľkostná klasifikácia (XXS, XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL). Nezabudnite na fakt, že každý jeden výrobca, či sa jedná o Castelli alebo POC, používa vlastné veľkostné tabuľky a strihy, takže nie je možné uvádzať jednotnú veľkostnú tabuľku. Konkrétne odporúčane veľkosti výrobku nájdete pri každom produkte na pravej strane v časti "vyberte si správnu veľkosť - otvoriť veľkostnú tabuľku". Prečítajte si tiež náš článok - Ako vybrať cyklistický dres, ktorý vám sadne ako uliaty.

Filtrovať produkty