Dlhé elastické cyklistické nohavice

Vyberte si pohodlné a funkčné cyklistickým nohavice s elastickým strihom. Dlhé elastické cyklo nohavice sú vhodné do chladného zimného a prechodného počasia vďaka zatepleniu a otimálnej termoregulácii. S výberom vám radí a odborne poradíme na tel. čísle 0919 066 704 alebo na info@najsport.sk.

Bike Fest je tu! Zľavy na bicykle a elektrobicykle, viac info nájdete tu

Akcia platí ešte:
dní
hodín
minút
sekúnd
Dlhé elastické cyklistické nohavice

Užite si cyklistiku naplno, udržte sa fit a spoznajte prírodné krásy s dlhými cyklonohavicami. Keď sa však ochladí, môže byť náročné zostať v pohodlí a chránení pred prírodnými živlami. Dlhé cyklistické nohavice poskytujú dodatočné pokrytie a ochranu pred chladom, vetrom a dažďom, vďaka čomu sú nevyhnutnou súčasťou výbavy každého seriózneho cyklistu. Dlhé elastické cyklistické nohavice sú výbornou investíciou pre každého cyklistu.

Poskytujú dodatočné pokrytie nôh a ochranu pred živlami počas chladnejšieho počasia. Keď teploty klesnú, je nevyhnutné udržiavať nohy v teple a chrániť ich pred chladom. Dlhé cyklonohavice ponúkajú úplné zakrytie od pása až po členky, poskytujú izoláciu a ochranu pred vetrom a dažďom. Toto extra pokrytie tiež pomáha chrániť vaše svaly a kĺby pred chladom, čím sa znižuje riziko zranenia. Navyše, dlhé cyklistické nohavice sú často vyrobené zo špeciálnych syntetickým materiálov (napr. polyester, elastan alebo spandex), ktoré sú vodeodolné, čo pomáha udržať vás v suchu počas jazdy na mokrej vozovke.

Dlhé a elastické cyklistické nohavice

Bike Fest je tu! Zľavy na bicykle a elektrobicykle, viac info nájdete tu

Akcia platí ešte:
dní
hodín
minút
sekúnd

Filtrovať produkty