Cyklistické dresy s dlhým rukávom

Vybavte sa pohodlným a teplým cyklistickým dresom s dlhým rukávom. Dres s dlhým rukávom sa ideálne hodí do chladného počasia a prechodného obdobia. S výberom vám radí a odborne poradíme na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Bike Fest je tu! Zľavy na bicykle a elektrobicykle, viac info nájdete tu

Akcia platí ešte:
dní
hodín
minút
sekúnd
Cyklistické dresy s dlhým rukávom

Vyberte si už teraz kvalitný cyklistický dres s dlhým rukávom, ktorý sa hodí na cyklistiku v chladnom zimnom počasí alebo studenom jarnom a jesennom období. V našej pestrej ponuke nájdete dámske, pánske a detské dlhé cyklodresy, ktoré sú vyrobené s ľahkých a funkčných materiálov, ktoré vás zahrejú, dobre odvádzajú pot a zabezpečujú prirodzenú termoreguláciu. Tieto dresy sú vhodné pre začiatočníkov aj profesionálnych cyklistov naprieč všetkým vekovým kategóriám. Vyberte si len overené značky výrobcov ako je Assos, Castelli, Santini, POC, Sportful, FOX Racing, Oakley a iné.

Cyklodres s dlhým rukávom

Top značky cyklodresov s dlhým rukávom

Na čo je vhodný cyklistický dres s dlhám rukávom?

 • Vyrobený so syntetických materiálov, vďaka čomu je priedušný, funkčný a pohodlný.
 • Neobmedzuje vás v pohybe a funguje, ako vaša druhá koža, čo oceníte najmä v zime.
 • Znižuje odpor vzduchu a má aerodynamické vlastnosti.
 • Je priľnavý a vhodný pre každý typ postavy.
 • Vybrať si môžete z niekoľkých strihov a farebných kombinácií.
 • V ponuke nájdete pánske, dámske či juniorské dresy za super ceny.
 • Tieto dresy sú kvalitné, chránia vás aj v prípade pádu alebo nepriaznivých poveternostných podmienok v zime.
 • Dresy s dlhým rukávom sa hodia do chladného zimného počasia.

Ako vybrať správnu veľkosť dresu s dlhým rukávom? 

Dresy s dlhým rukávom na bicykel môžete používať v rôznych podmienkach a pri rôznych cyklistických aktivitách. Zatiaľ čo dresy pre cestné bicykle sa nosia presné na telo, tak horské cyklistické dresy sú šité vo voľnejšom strihu. Pre výber správnej veľkosti si budete musieť zmerať krajčírskym metrom 3 základné hodnoty:

 • Obvod hrudníka (v cm)
 • Obvod pásu (v cm)
 • Obvod bokov (v cm)

Pokiaľ sa nachádzate v rozhraní veľkostí, vždy siahnite po väčšej veľkosti. Najčastejšie sa používa štandardná veľkostná klasifikácia (XXS, XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL). Nezabudnite na fakt, že každý jeden výrobca, či sa jedná o Castelli alebo POC, používa vlastné veľkostné tabuľky a strihy, takže nie je možné uvádzať jednotnú veľkostnú tabuľku. Konkrétne odporúčane veľkosti výrobku nájdete pri každom produkte na pravej strane v časti "vyberte si správnu veľkosť - otvoriť veľkostnú tabuľku". Prečítajte si tiež náš článok - Ako vybrať cyklistický dres, ktorý vám sadne ako uliaty.

Bike Fest je tu! Zľavy na bicykle a elektrobicykle, viac info nájdete tu

Akcia platí ešte:
dní
hodín
minút
sekúnd

Filtrovať produkty