Doplnky na skialpové pásy

Vyberte si kvalitné doplnky ku skialpovým pásom. V našej ponuke nájdete pestrú paletu doplnkov na stúpacie pásy. S výberom pásov vám poradíme online a offline, zavolajte nám na tel. číslo +421 220 924 810 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Doplnky na skialpové pásy

Skialpinizmus je o dobrodružstve a pokožke v divokých horách, a ku skvelému zážitku patrí aj správna výbava. K tomu patria nielen lyže a viazania, ale aj dôležité doplnky, ktoré zabezpečujú bezpečnosť a výkon. Vosky na údržbu pásu, lepidlá na opravy, napínaky pre optimálne nastavenie a súpravy na montáž - tieto doplnky sú rovnako dôležité ako samotné lyže. S týmito nástrojmi a príslušenstvom môžete bezpečne vstúpiť do sveta skialpinizmu a zažiť dobrodružstvo, ktoré nikdy nezabudnete. Vyberte si kvalitné produkty od značiek Black Diamond, Pomoca alebo G3.

Top výrobcovia skialpových doplnkov

  • Skialpové doplnky pre pásy Pomoca - Doplnky pre skialpinistické pásy Pomoca sú kľúčové pre úspešné výpravy. Vosky na optimálny sklz, kvalitné lepidlá pre spoľahlivosť, napínacie mechanizmy pre precízne nastavenie a súpravy na montáž, ktoré vám uľahčia prácu. S týmito doplnkami budete pripravení na výzvy skialpinizmu a zabezpečíte si bezpečný a výkonný výkon vo všetkých terénoch.
  • Skialpové doplnky pre pásy G3 - Doplnky pre skialpinistické pásy G3 sú kľúčovými partnermi pre náročné dobrodružstvá. Vosky na skvelý sklz, spoľahlivé lepidlá na opravy, napínacie mechanizmy pre precízne nastavenie a súpravy na montáž - tieto doplnky zabezpečia výkon a bezpečnosť vo všetkých podmienkach. S G3 doplnkami budete pripravení na výzvy skialpinizmu a vychutnáte si maximálny výkon na svahu i v hlbokom snehu.

Vyberte si kvalitné doplnky pre skialpové pásy

K správnej starostlivosti a výbave ku skialpinistickým pásom patrí niekoľko dôležitých doplnkov:

  • Vosky na skialpinistické pásy: Vosk je nevyhnutný pre udržanie optimálneho sklzu a ovládateľnosti pásu v rôznych podmienkach. Existuje viacero druhov voskov pre rôzne teploty a snehové podmienky.
  • Lepidlá na pásy: Ak váš pás začne strácať lepiacu silu, je dôležité mať pripravené náhradné lepidlá. Lepidlá sa dajú ľahko aplikovať na spodnú časť pásu, aby sa zabezpečil pevný kontakt s lyžou.
  • Napínaky skialpinistických pásov: Napínaky pomáhajú nastaviť správnu napätie pásu na lyži. Týmto spôsobom môžete optimalizovať sklz a zabezpečiť bezpečné upevnenie.
  • Súpravy na montáž skialpinistického pásu: Tieto súpravy obsahujú nástroje a materiály potrebné na montáž alebo opravu skialpinistického pásu. Zvyčajne obsahujú lepidlá, nože, poháre na lepidlá a podobné náradie.

Tieto doplnky sú dôležité pre údržbu a zlepšenie výkonu vašich skialpinistických pásov. Starostlivosť o pásové lyže a ich príslušenstvo pomáha udržať ich v optimálnom stave a maximalizovať výkon pri stúpaní i zostupe.

Filtrovať produkty