Lyžiarske stredisko Martinky - servis, požičovňa a bazár

Winter Park Martinky (Martinske hole) sa nachádza v Malej Fatre vo výške 1150 - 1459 m. Stredisko je známe vynikajúcimi snehovými podmienkami, top zjazdovkami a peknou prírodou s výhľadmi na okolité pohoria. Ak potrebujete servis, požičovňu alebo bazár zastavte sa u nás na Bajkalská 2/B v Bratislave a poradíme vám.

7,2 km zjazdoviek
4 úrovne trate
5 vlekov a 1 sedačka
od 8:30 do 15:30 hod.

Informácie o stredisku Martinky

Na Martinských holiach nájdete viac ako 7,5 km zjazdoviek. Z čoho pre deti je 0,1 km, ľahké 3 km, stredne ťažké 4,1 km a freeride 3 km. Spolu 6 vlekov, 5 klasických a 1 sedačková lanovka sa stará o dokonalý zážitok z lyžovačky. Predpoklad spustenia zimnej sezóny je naplánovaný od 28.12 do 13.03 v čase 8:30 - 15:30 hod.

Celková kapacita lyžiarskeho strediska je 6120 osôb. Má množstvo prírodného snehu, ale aj umelé zasnežovanie. Nájdete tu lyžiarsku a snowboardovu školu, požičovňu a samozrejmosťou sú bufety, bary, reštaurácie, ski aprés bar a špičkové ubytovanie v horskom prostredí. V blízkom okolí nájdete aj ďalšie strediská ako napr. Jasenská dolina či Valčianska dolina.

Servis

  • Pravidelný servis prispieva k zvýšeniu životnosti lyží, bezpečnosti jazdca a k dokonalému pôžitku z lyžovačky.

  • Zabezpečujeme odborné športové poradenstvo a profesionálny servis lyží, snowboardov, skialpov, bežiek a bootfitting.

  • Servisujeme na špičkových strojoch, ako je napr. Reichmann SF 4 Race, Reichmann DTS-U Pro, Wintersteiger Sigma RS 350 alebo R off B.

  • Využite jedinečnú možnosť online rezervácie už teraz.

Požičovňa

  • V našej požičovni si môžete požičať z veľkého množstva zimného sortimentu lyže, snowboardy, skialpy alebo bežky.

  • S výberom vám ochotne poradia naši skúsení zamestnanci. Na výber máte kvalitné a značkové lyže, lyžiarky, prilby, palice, okuliare, snowboardy, snowboardovú obuv, bežky, bežeckú obuv, obal na lyže, chránič chrbta, skialpové lyže, skialpové lyžiarky, stúpacie pásy a pod.

  • Požičovňu máme rozdelenú na požičovňu pre deti, študentov, dospelých. Okrem štandardnej výstroje požičiavame aj kvalitnú skialpovú výstroj a snežné korčule sled dogs.

Bazár

  • Vyberte si správne bazárové lyže, lyžiarky, snowboardy, skialpybežky a navštívte náš lyžiarsky bazár

  • V ponuke nájdete jazdené modely od renomovaných výrobcov, ako je napr. Atomic, Elan, RossignolStöckli, Fischer, Head, Salomon Dynafit.

  • Pohodlne a vymeníme zakúpený bazárový sortiment za iný, prípadne bez problémov vieme vykúpiť vašu lyžiarsku vystroj.

Fotogaléria strediska