SNEŽNÉ KORČULE SLED DOGS

Príďte si vybrať snežné korčule Sled Dogs s ktorými zažijete veľa pohody a zábavy na svahu. Vyskúšajte Sled Dogs už teraz a rezervujte si svoje snežné korčule na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte e-mail na info@najsport.sk. Zastavte sa a požičajte si výstroj už teraz. Sme tu pre vás na Galvaniho 2/A v Bratislave (Ružinov).

SNEŽNÉ KORČULE SLED DOGS

ČO SÚ SNEŽNÉ KORČULE?

Ani vy sa nemôžete dočkať zimy a chcete vyskúšať niečo nové? Vybláznite sa na snežných korčuliach Sled Dogs, ktoré sa na slovenských zjazdovkách tešia čoraz väčšej obľube. Ste milovníkmi adrenalínu, fascinujú vás výkony jazdcov Red Bull Crashe Ices, hľadáte alternatívu ku klasickým lyžiam, alebo len priestor na vybláznenie sa na svahu? Potom je Sled Dogs pre vás voľba číslo jeden. Teraz máte jedinečnú možnosť požičať si Sled Dogs u nás v požičovni. Tieto „snežné korčule“ vám dajú neuveriteľnú slobodu na zjazdovke. Stačí ich iba jednoducho zbaliť do ruksaka a vyraziť na svoj obľúbený svah.

CENNÍK POŽIČOVNE SLED DOGS

Snežné korčule Sled Dogs Deti Dospelý
1 deň 12 € 15 €
2 deň a každý ďalší začatý deň 6 € 8 €
Víkend* 17 € 20 €

Víkend* - Platí pre požičanie snežných korčúľ Sled Dogs od piatka (15:00 hod.) do pondelka (12:00 hod.).

HLAVNÉ VÝHODY SNEŽNÝCH KORČÚĽ

  • Ľahko sa prenášajú, prepravujú a skladujú
  • Sú jednoduché na ovládanie
  • Na svahu sú maximálne obratné
  • Naučí sa na nich lyžovať aj ten, kto pred tým nikdy nestál na lyžiach
  • Poskytujú neuveriteľnú slobodu na zjazdovke

FOTOGALÉRIA SLED DOGS

PRE KOHO SÚ SLED DOGS URČENÉ?

Ak ste hokejista alebo korčuliar, ktorý hľadá alternatívu k lyžiam či snowboardu. Sled Dogs Snowskates sú ideálny doplnok ku korčuliarskemu tréningu.

Ste lyžiar alebo snowboardista a hľadáte zmenu? Vyskúšajte aj iné techniky jazdy po svahu. So snežnými korčuľami je dokonca menšie riziko poranenia kolena a iných svalov.

Na Sled Dogs sa naučí lyžovať aj ten, kto pred tým nikdy nestál na lyžiach. Sú vhodným doplnkom ak ste začínajúci lyžiar, kvôli ich výbornej a jednoduchej ovládateľnosti.

Ste človekom, ktorý si chce užiť viac zábavy? Vyrazte na akomkoľvek svah alebo vyskúšajte extrémnejšie jazdy na skicrosových dráhach.

Ste rodič s malým dieťaťom a chcete ho naučiť čo najlepšie lyžovať? Tieto ,,krátke lyže" Vám viac počas učenia ratolesti nebudú viac zavadzať. 

S veľkou rodinou sa nemusíte tlačiť v malom preplnenom aute. Nepotrebujete si požičiavať drahé nosiče na lyže a lyžiarsku výbavu. So Sled Dogs to zvládnete úplne v pohode!