Lyžiarske stredisko Malinô Brdo - servis, požičovňa a bazár

Lyžiarske stredisko Malinô Brdo sa nachádza medzi dolným Liptovom a pohorím Veľká Fatra v nadmorskej výške 567 - 1209 m. Je ideálnym miestom pre lyžovanie, snowboarding, oddych s množstvom kvalitných služieb a aktivít v okolí. Ak potrebujete servis, požičovňu alebo bazár zastavte sa u nás na Bajkalská 2/B v Bratislave a poradíme vám.

7 vlekov, 1 sedačka, 1 kabínka
od 9:00 do 16:00 hod.
12 km zjazdoviek
2 úrovne trate

Informácie o stredisku Malinô Brdo

Lyžiarske stredisko Malinô Brdo ponúka takmer 12 km zjazdoviek. Z čoho stredne ťažké 7,4 km a ťažká 3,1 km. Spolu 9 vlekov, 7 klasických, 1 sedačková a 1 kabínková lanovka sa stará o najlepší zážitok z lyžovačky. Predpoklad spustenia zimnej sezóny je naplánovaný od druhej polovice decembra do polovice marca v čase 9:00 - 16:00 hod.

Celková kapacita lyžiarskeho strediska je 1500 osôb. Disponuje prírodným snehom a jednou z najdlhšie umelo zasnežovanou zjazdovkou o dĺžke 3900 m. Okolie ponúka výborne možnosti pre bežecké lyžovanie, skialpinizmus a turistiku. V blízkosti sa nachádza chatová oblasť Hrabovo a skanzen Vlkolinec.

Servis

  • Pravidelný servis prispieva k zvýšeniu životnosti lyží, bezpečnosti jazdca a k dokonalému pôžitku z lyžovačky.

  • Zabezpečujeme odborné športové poradenstvo a profesionálny servis lyží, snowboardov, skialpov, bežiek a bootfitting.

  • Servisujeme na špičkových strojoch, ako je napr. Reichmann SF 4 Race, Reichmann DTS-U Pro, Wintersteiger Sigma RS 350 alebo R off B.

  • Využite jedinečnú možnosť online rezervácie už teraz.

Požičovňa

  • V našej požičovni si môžete požičať z veľkého množstva zimného sortimentu lyže, snowboardy, skialpy alebo bežky.

  • S výberom vám ochotne poradia naši skúsení zamestnanci. Na výber máte kvalitné a značkové lyže, lyžiarky, prilby, palice, okuliare, snowboardy, snowboardovú obuv, bežky, bežeckú obuv, obal na lyže, chránič chrbta, skialpové lyže, skialpové lyžiarky, stúpacie pásy a pod.

  • Požičovňu máme rozdelenú na požičovňu pre deti, študentov, dospelých. Okrem štandardnej výstroje požičiavame aj kvalitnú skialpovú výstroj a snežné korčule sled dogs.

Bazár

  • Vyberte si správne bazárové lyže, lyžiarky, snowboardy, skialpybežky a navštívte náš lyžiarsky bazár

  • V ponuke nájdete jazdené modely od renomovaných výrobcov, ako je napr. Atomic, Elan, RossignolStöckli, Fischer, Head, Salomon Dynafit.

  • Pohodlne a vymeníme zakúpený bazárový sortiment za iný, prípadne bez problémov vieme vykúpiť vašu lyžiarsku vystroj.

Fotogaléria strediska Malinô Brdo