Lyžiarske stredisko Kubínska hoľa - servis, požičovňa a bazár

Lyžiarske stredisko Ski Park Kubínska hoľa sa nachádza vo výške 720 - 1396 m n.m. v prekrásnej prírode pohoria Oravská Magura. Ak potrebujete servis, požičovňu či bazár zastavte sa u nás na Galvaniho 2/A v Bratislave a poradíme vám.

8 vlekov, 2 sedačky, 1 pás
od 8:30 do 15:30 hod.
14 km zjazdoviek
3 úrovne trate

Informácie o stredisku Kubínska hoľa

Lyžiarske stredisko Ski Park Kubínska hoľa má 14 km zjazdoviek (1,5 km ťažká, 8 km stredná a 4,5 km ľahká zjazdovka). V prevádzke je 11 zariadení z toho 8 vlekov, 2 sedačkové lanovky a 1 pás. Vzhľadom na svoju polohu je navštevovaným strediskom v okolí Oravy s kapacitou 9000 lyžiarov za hodinu. Poskytuje prekrásne výhľady na Západné Tatry, Malú Fatru a Chočské vrchy. Predpoklad spustenia zimnej sezóny je od decembra do apríla v čase 08:30 - 15:30 hod.

Celkové prevýšenie strediska činí 676 m. Nájdete tu veľkokapacitné parkovisko, 3 km dlhú zjazdovku, bufety, bary a reštaurácie. Okrem toho je Kubínska hoľa homologizovaná certifikátom FIS, pričom získala hodnotenie 5 hviezdičkové lyžiarske stredisko.

Servis

  • Pravidelný servis prispieva k zvýšeniu životnosti lyží, bezpečnosti jazdca a k dokonalému pôžitku z lyžovačky.

  • Zabezpečujeme odborné športové poradenstvo a profesionálny servis lyží, snowboardov, skialpov, bežiek a bootfitting.

  • Servisujeme na špičkových strojoch, ako je napr. Reichmann SF 4 Race, Reichmann DTS-U Pro, Wintersteiger Sigma RS 350 alebo R off B.

  • Využite jedinečnú možnosť online rezervácie už teraz.

Požičovňa

  • V našej požičovni si môžete požičať z veľkého množstva zimného sortimentu lyže, snowboardy, skialpy alebo bežky.

  • S výberom vám ochotne poradia naši skúsení zamestnanci. Na výber máte kvalitné a značkové lyže, lyžiarky, prilby, palice, okuliare, snowboardy, snowboardovú obuv, bežky, bežeckú obuv, obal na lyže, chránič chrbta, skialpové lyže, skialpové lyžiarky, stúpacie pásy a pod.

  • Požičovňu máme rozdelenú na požičovňu pre deti, študentov, dospelých. Okrem štandardnej výstroje požičiavame aj kvalitnú skialpovú výstroj a snežné korčule sled dogs.

Bazár

  • Vyberte si správne bazárové lyže, lyžiarky, snowboardy, skialpybežky a navštívte náš lyžiarsky bazár

  • V ponuke nájdete jazdené modely od renomovaných výrobcov, ako je napr. Atomic, Elan, RossignolStöckli, Fischer, Head, Salomon Dynafit.

  • Pohodlne a vymeníme zakúpený bazárový sortiment za iný, prípadne bez problémov vieme vykúpiť vašu lyžiarsku vystroj.

Fotogaléria strediska