Lyžiarske stredisko Donovaly - servis, požičovňa a bazár

Lyžiarske stredisko Park Snow Donovaly sa nachádza na rozhraní NP Nízke Tatry a Veľká Fatra v nadmorskej výške 915 - 1360 m. Ak potrebujete servis, požičovňu alebo bazár zastavte sa u nás na Galvaniho 2/A v Bratislave a poradíme vám.

14 vlekov, 2 sedačky, 1 kabínka
od 8:30 do 16:00 hod.
12 km zjazdoviek
3 úrovne trate

Informácie o stredisku Donovaly

Lyžiarske stredisko Park Snow Donovaly ponúka takmer 12 km zjazdoviek. Z čoho ťažkých je 0,4 km, strednú obtiažnosť má 5,9 km a jednoduchú 5,4 km. Spolu (17) 14 vlekov, 1 kabínková lanovka a 2 sedačkové lanovky sa starajú o dokonalý zážitok z lyžovačky. Predpoklad spustenie zimnej sezóny je naplánovaný od decembra do apríla v čase 8:30 - 16:00 hod.

Zjazdovky strediska sú situované do dvoch areálov Záhradište a Nová Hoľa. Trasy sú prispôsobené pre začiatočníkov a mierne pokročilých lyžiarov. Nájdete tu lyžiarsku školu, požičovňu, cez zimu je známe usporiadaním snežných záprahov. Nachádza sa tu najväčší detský Fun Park v strednej Európe. Okrem toho môžete využiť množstvo bežeckých tratí, wellness a pod.

Servis

  • Pravidelný servis prispieva k zvýšeniu životnosti lyží, bezpečnosti jazdca a k dokonalému pôžitku z lyžovačky.

  • Zabezpečujeme odborné športové poradenstvo a profesionálny servis lyží, snowboardov, skialpov, bežiek a bootfitting.

  • Servisujeme na špičkových strojoch, ako je napr. Reichmann SF 4 Race, Reichmann DTS-U Pro, Wintersteiger Sigma RS 350 alebo R off B.

  • Využite jedinečnú možnosť online rezervácie už teraz.

Požičovňa

  • V našej požičovni si môžete požičať z veľkého množstva zimného sortimentu lyže, snowboardy, skialpy alebo bežky.

  • S výberom vám ochotne poradia naši skúsení zamestnanci. Na výber máte kvalitné a značkové lyže, lyžiarky, prilby, palice, okuliare, snowboardy, snowboardovú obuv, bežky, bežeckú obuv, obal na lyže, chránič chrbta, skialpové lyže, skialpové lyžiarky, stúpacie pásy a pod.

  • Požičovňu máme rozdelenú na požičovňu pre deti, študentov, dospelých. Okrem štandardnej výstroje požičiavame aj kvalitnú skialpovú výstroj a snežné korčule sled dogs.

Bazár

  • Vyberte si správne bazárové lyže, lyžiarky, snowboardy, skialpybežky a navštívte náš lyžiarsky bazár

  • V ponuke nájdete jazdené modely od renomovaných výrobcov, ako je napr. Atomic, Elan, RossignolStöckli, Fischer, Head, Salomon Dynafit.

  • Pohodlne a vymeníme zakúpený bazárový sortiment za iný, prípadne bez problémov vieme vykúpiť vašu lyžiarsku vystroj.

Fotogaléria strediska