Kross Trans

Vyskúšajte univerzálny model krosového bicykla Kross Trans, ktorý je vhodný na jazdu . Predná odpružená vidlica sa zameriava na komfort a širšie plášte zaisťujú pohodlnú jazdu. Pre viac info nám zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na info@najsport.sk.

Kross Trans

Spoznajte krosový bicykel Kross Trans

Hľadáte dobre vybavený krosový  bicykel Kross? Modelová rada od výrobcu Kross Trans je ideálnou voľbou do mesta, na cyklotrasy a na spevnené povrchy lesných a poľných cestičiek. Ak radi bicyklujete a hľadáte pohodlný spôsob dochádzania do práce a z práce, Kross Trans je pre vás to pravé. Skvele sa hodí aj na víkendové výlety alebo dobrodružstvá na dlhé vzdialenosti. Redukovaný rám a špeciálne vyvinutá geometria poskytujú neuveriteľný komfort jazdy. Vďaka špeciálne vystuženému nosiču batožiny môžete na Kross Trans prepravovať aj ťažkú ​​batožinu. Nebudete sa báť ani živlov, pretože náš kompletný systém blatníkov chráni vaše oblečenie pred blatom, ktoré strieka spod vašich pneumatík.

  • Prispôsobený potrebám cyklistu - Tento bicykel disponuje kvalitnými hydraulickými kotúčovými brzdami Shimano MT200, ktoré vám poskytnú silnú brzdnú silu, či už na asfaltových alebo lesných cestách. Plášte Schwalbe Silento sú široké 42 mm a na bicykli vám vydržia dlho takmer za každého počasia. Navyše je vybavený kvalitným meničom zloženým z komponentov Shimano. Vďaka použitiu zadnej prehadzovačky Shimano Deore a prednej prehadzovačky Acera sa nám podarilo získať až 27 ozubených kolies, ktoré uľahčia stúpanie do strmých kopcov a rozvoj vysokých rýchlostí na rovinkách. Kross Trans je tiež vybavený odpruženou vidlicou SR Suntour Nex HLO, ktorá vďaka zdvihu 63 mm uľahčuje jazdu na nerovnom povrchu a poskytuje komfort pri jazde na povrchoch, ktorých najlepšie časy sú už dávno preč.
  • Ideálny na každodennú jazdu - Rám je vyrobený z vysoko kvalitného hliníku 6061, vďaka čomu je tuhý a ohybný. Jedná sa o ľahký materiál, ktorý má výborné jazdné vlastnosti.

Bicykle Kross Trans

Vyskúšajte krosový a mestský e-bike Kross Trans Hybrid

Vyskúšajte špičkový krosový a mestský elektrobicykel Kross. Modelová rada od výrobcu Kross Trans Hybrid. Kross Trans Hybrid Prestige je najmodernejší cestovný bicykel, nabitý všetkou technológiou, ktorú môže bicykel mať. elektrický motor? Áno! Elektronická prevodovka? určite. Horný tlmič? tiež. Toto je len začiatok veľmi dlhého zoznamu špičkového príslušenstva, ktoré z vašej cesty urobí nezabudnuteľný zážitok.

  • Elektrické prehadzovačky Shimano XT Di2 - Už nejaký čas sa elektrické motory a batérie nachádzajú vo výkonnostných e-bicykloch. Teraz si toto moderné riešenie môžete vychutnať na bicykli KROSS Trans Hybrid Prestige. Ovládanie radenia tlačidlom - Vychutnajte si plynulé, spoľahlivé a presné radenie za všetkých podmienok. Bojíte sa, že pred odchodom zabudnete nabiť batériu? neboj sa! Jedno nabitie vystačí na dojazd 150 km. To za predpokladu, že meníte rýchlosť každých pár sekúnd. Ak je vzácnejší, môžete ľahko prekonať väčšie vzdialenosti.
  • Asistenčný systém Shimano Steps  E6100 - Shimano Steps E6100, elektrický podporný systém bicykla Kross Trans Hybrid Prestige, je jedným z najpokročilejších systémov e-bikov na trhu. Vďaka nej môžete prekonať takmer 200 kilometrov bez únavy – v prípade batérie s najväčšou kapacitou! Elektromotory Shimano vám poskytnú prirodzený zážitok z jazdy.
  • Kvalitné komponenty a cyklodoplnkyKross Trans Hybrid Prestige má nielen pokročilé komponenty Shimano Di2 a Shimano STEPS E6100. Existuje mnoho ďalších faktorov, ktoré zabezpečujú pohodlnú, rýchlu a bezpečnú jazdu za každých podmienok. Brzdy Shimano XT M8100 sú zodpovedné za brzdnú schopnosť za všetkých podmienok a ponúkajú veľmi vysoký brzdný výkon a široký rozsah modulácie. Sú jednou z najobľúbenejších bŕzd, ktoré si cyklisti najčastejšie vyberajú. Dokonca aj medzi výkonnostnými horskými bicyklami je to jedna z najbežnejších možností pre amatérskych cyklistov. Bicykel je vybavený vzduchovými tlmičmi SR Suntour Mobie 25. Nielenže je ľahší ako mnohé iné tlmiče na turistických bicykloch. Tiež sa presne prispôsobuje hmotnosti užívateľa, čím poskytuje vyšší komfort jazdy ako konkurenčné riešenia. O komfort sa starajú aj pneumatiky značky Vredestein so šírkou 47 mm.

Elektrobicykle Kross Trans Hybrid

Modely bicykla Kross Trans

  • Trans Hybrid Prestige 504/630 - rám: hliníkový rám Aluminium, vidlica: SR Suntour Mobie25 Air Lor DS, pohon: Shimano XT Di2 RD, brzdy: Shimano Deore XT M8100, motor Shimano E6110, batéria: Simplo 630 Wh alebo 504 Wh, brzdy: Shimano Deore XT M8100.
  • Trans 8.0 - rám: hliníkový rám Aluminium Performance, vidlica: SR Suntour NEX HLO, pohon: Shimano Deore M592, brzdy: Shimano Deore MT200, kazeta: Shimano HG200.
  • Trans 5.0 - rám: hliníkový rám Aluminium Performance, vidlica: SR Suntour NEX, pohon: Shimano Deore M592, brzdy: Shimano Deore MT200, kazeta: Shimano HG31.
  • Trans 4.0 - rám: hliníkový rám Aluminium Performance, vidlica: SR Suntour M3010, pohon: Shimano Deore M592, brzdy: V-brake Kross, kazeta: Shimano HG200.
  • Trans 3.0 - rám: hliníkový rám Aluminium Performance, vidlica: SR Suntour M3010, pohon: Shimano Acera M360, brzdy: V-brake Kross, kazeta: Shimano MF TZ500.

Filtrovať produkty