Lyžiarske okuliare Atomic

Hľadáte funkčnosť, kvalitu a pohodlie v jednom? Siahnite po špičkových lyžiarskych okuliaroch Atomic. Sú navrhnuté pre bezpečnosť a pôžitok z lyžovačky. S výberom vám radi poradíme. Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo na e-mail info@najsport.sk.

Lyžiarske okuliare Atomic

V našej ponuke nájdete tie najlepšie a rokmi overené lyžiarske okuliare od značky Atomic. Vyberte si okuliare a náhradné sklíčka modelových rád Savor, Four, Revent, Count a iné. "Čítajte ďalej" alebo si prečítajte náš článok v ktorom nájdete množstvo užitočných informácií - Značka Atomic tak, ako ju (ne)poznáte.

O značke Atomic

  • Firma sústredila výrobu na jedno miesto a produkcia lyží začala v roku 1992 vrcholiť.
  • V súčasnosti ročne vyrobí viac ako 600 000 párov lyží. Koncom roka 2008 priniesol Atomic na trh novú technológiu Doubledeck.
  • V roku 2009 spoločnosť vyvinula lyžiarky s technológiou LiveFit a technológiu tepelného prispôsobenia Atomic Memory Fit.
  • Týmto sa rýchlo dostala lyžiarka medzi najpredávanejšie na trhu aj vďaka vysokej pohodlnosti a komfortu.
  • V súčasnosti Atomic zavádza ekologické výrobné postupy, ktoré pretvorila do modelovej rady Renu - lyže a lyžiarky s obnoviteľných (recyklovateľných) materiálov.
  • Atomic sa stal špičkou v oblasti lyžovania o čom svedčí aj množstvo ocenení a získaných trofejí na ZOH alebo v majstrovstvách Svetového pohára (Super-G a SP).
  • Rovnako sa môže pochváliť najväčším počtom získaných zlatých medailí a dodávaním vybavenie pre najlepších športovcov na svete.

Lyžiarske okuliare Atomic

Lyžiarske okuliare od Atomicu disponujú najnovšími technológiami, širokým zorným poľom, povrchovou úpravou proti zahmlievaniu, možnosťami prispôsobenia rámu, vďaka čomu budete lepšie vidieť detaily svahu. Spoznajte modelové rady Savor, Four, Revent, Count a iné.

Filtrovať produkty

Ï