Lapierre Edge

Vyskúšajte všestranný horský hardtailový bicykel Lapierre Edge, ktorý je vhodný na jazdu v lese, meste, na cyklotrasách a všade kde práve potrebujete. Predná odpružená vidlica, kvalitný rám a širšie plášte zaisťujú pohodlnú jazdu. Máte záujem o tento model? Radi vám poradíme na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na info@najsport.sk.

Lapierre Edge

Spoznajte horský bicykel Lapierre Edge

Cyklistika pre každého! Toto je filozofia spoločnosti a bicyklov Lapierre už 70 rokov. A model Edge od značky Lapierre je určený pre všetkých, ktorí chcú zažiť svoje prvé dobrodružstvá na trailoch! Know-how získané spoločnosťou Lapierre v oblasti vývoja špičkových bicyklov je teraz dostupné vo všetkých modeloch tohto radu. Objavte radosť z jazdy po chodníkoch, premáhajte svoj prvý zjazd, vychutnávajte si jazdu sami, s rodinou alebo s priateľmi - a to všetko s ohľadom na váš rozpočet. Poďme sa detailnejšie pozrieť na benefity najvyššej modelovej rady Edge:

  • Rýchly, vysoko výkonný horský bicykel - Edge 9.9 je ďalším posunom v našej základnej ponuke horských bicyklov. Vyniká jednoduchým ozubeným kolieskom a 11-rýchlostnou kazetou Shimano Deore, čo ho robí ideálnym pre športové aj bežné tréningy s dôrazom na jednoduchosť ovládania.
  • Inovatívny dizajn - Dokonca aj v našich základných modeloch je veľká pozornosť venovaná detailom. Rám bicykla Edge je moderný a umožňuje integrované vedenie hadíc a brzdových línií, čo prispieva k elegantnému dizajnu celého horského bicykla.
  • Špičkové kolesá - Tento model je k dispozícii s 29-palcovými kolesami, čo mu zaručuje väčšiu všestrannosť a prispôsobenie sa akémukoľvek typu trate. Okrem toho bol špeciálne vyvinutý tak, aby vyhovoval aj jazdcom s menšími postavami.

Lapierre Edge

Modely bicykla Lapierre Edge

  • Lapierre Edge 9.9 - rám: Edge 29" Supreme 4 Alloy, vidlica: RockShox Judy Silver 100 mm, zadná prehadzovačka: Shimano Deore RD M6100 12 SPD, brzdy: Shimano MT200 (hydraulické).
  • Lapierre Edge 5.9 - rám: Edge 29" Supreme 4 Alloy, vidlica: SR Suntour XCM - RL DS 100 mm, zadná prehadzovačka: Shimano Shimano Altus RDM2000 9S, brzdy: Shimano MT200 (hydraulické).
  • Lapierre Edge 2.9 - rám: Edge 29" Supreme 4 Alloy, vidlica: SR Suntour XCE28 29" 100 mm, zadná prehadzovačka: Shimano Tourney RDTY300 7S, brzdy: Shimano MT200 (hydraulické).
  • Lapierre Edge 2.7 W - rám: Edge Women 27,5" Supreme 4 Alloy, vidlica: SR Suntour XCE28 100 mm, zadná prehadzovačka: Shimano Tourney RDTY300 7S, brzdy: Shimano MT200 (hydraulické).

Filtrovať produkty