Nákrčníky

Správny výber nákrčníka zabezpečí, aby vaše hrdlo a hlava zostala v teple a v suchu za akýchkoľvek okolností. Vyberte si zo svetových značiek ako, Buff, Castelli, Karpos, Ortovox a mnoho iných, ktorí vás určite nesklamú a naplnia vaše očakávania a potreby. Ak by ste mali otázky alebo by ste sa chceli poradiť, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Nákrčníky

Pri výbere nákrčníka si vo väčšine prípadov lyžiar, bežkár, snowboardista a iní športovci vyberajú podľa štýlu, či sa im hodí ku zvyšku výbavy. Jeden nákrčník dokáže spríjemniť celý čas športovania či pri turistike, na druhú stranu, keď chýba, častokrát to môže spôsobiť nepríjemnosti až ochorenie. Preto je nevyhnutné pri chladných, veterných, vlhkých podmienkach mať v zásobe teplý, pohodlný a funkčný nákrčník.

Ak plánujete vyraziť na lyže, prečítajte si náš článok Ako vybrať kvalitné lyžiarske oblečenie, kde sme sa venovali správnemu výberu lyžiarskeho oblečenia, aby vás na svahu nič neprekvapilo. Ak by vás zaujímalo, ako správne vrstviť oblečenie, lebo ak sa zle oblečiete, riskujete zbytočné ťažkosti na svahu, prečítajte si náš článok Ako vrstviť oblečenie.

Nákrčník Goldbergh Marf White

Marf je štýlový nákrčník s ochranou tváre. Horný a spodný okraj je ukončený elastickým lemom Goldbergh. V nosnej časti sa nachádza skrytá spona, ktorú si prispôsobíte podľa nosa a pri ušiach je nastaviteľné elastické pútko.

nakrcnik-goldbergh-marf-white

Bufka Stöckli red

Bufka je multifunkčná šatka, z ktorej si viete vytvoriť ochranu proti chladu ako na krku, tak aj na hlave, vďaka jej rozličným možnostiam poskladania. 5 % elastan, 95 % polyester.

Bufka-Stockli-red

Nákrčník Buff Knitted & Fleece Margo Casterlock Grey

Teplý nákrčník s fleecovou podšívkou vás zahreje aj v tých najchladnejších dňoch. Vonkajší materiál: 73% acryl, 27% bavlna. Vnútorný materiál: 85% recyklovaný polyester, 15% polyester.

nakrcnik-buff-knitted-fleece-margo-casterlock-grey

Ak vás zaujíma, akým spôsobom by ste si mohli nastaviť nákrčník/buffku na hlavu či krk, prikladáme vám zopár možností, ktorými sa môžete inšpirovať.

bufka_moznosti

Filtrovať produkty