Lyžiarske stredisko Vrátna - servis, požičovňa a bazár

Lyžiarske stredisko Vrátna sa nachádza v pohorí Krivánska Malá Fatra v nadmorskej výške 600 - 1520 m. Je jedno z najlepších lyžiarskych stredísk na Slovensku s kvalitnými službami a možnosťou lyžovania, snowboardovania, bežkovania, či skialpinizmu. Ak potrebujete servis, požičovňu alebo bazár zastavte sa u nás na Bajkalská 2/B v Bratislave a poradíme vám.

4 úrovne trate
14,5 km zjazdoviek
od 9:00 do 16:00 hod.
12 vlekov, 1 sedačka, 1 kabínka

Informácie o stredisku Vrátna

Lyžiarske stredisko Vrátna leží na severných svahoch Krivánskej Malej Fatry pod vrcholom Veľký Kriváň a Chleb. Nájdete tu viac ako 14,5 km zjazdoviek, pričom ľahká trať má 0,9 km, stredne náročná trať má 9,5 km a ťažká 4 km. Spolu 12 vlekov, 1 sedačková a 1 kabínková lanovka sa postará o dokonalý zážitok z lyžovačky. Predpoklad spustenia zimnej sezóny je naplánovaný od druhej polovice decembra do apríla následujúceho roka v čase 9:00 - 16:00 hod.

Maximálna kapacita strediska je 10 850 osôb za hodinu. Lokality strediska sú rozdelené na Paseky (600 - 990 m n.m.), Príslop (670 - 925 m n.m.), Chleb (740 - 1520 m n.m) a Poludňový Grúň (945 - 1220 m n.m.). Výhodou strediska je že až 8 km zjazdoviek je technicky zasnežovaných. Disponuje freeride zónou, bežkárskymi traťami (22 km), Kids Zone a nábehovým pásom Sun Kids v stredisku Paseky.

Servis

  • Pravidelný servis prispieva k zvýšeniu životnosti lyží, bezpečnosti jazdca a k dokonalému pôžitku z lyžovačky.

  • Zabezpečujeme odborné športové poradenstvo a profesionálny servis lyží, snowboardov, skialpov, bežiek a bootfitting.

  • Servisujeme na špičkových strojoch, ako je napr. Reichmann SF 4 Race, Reichmann DTS-U Pro, Wintersteiger Sigma RS 350 alebo R off B.

  • Využite jedinečnú možnosť online rezervácie už teraz.

Požičovňa

  • V našej požičovni si môžete požičať z veľkého množstva zimného sortimentu lyže, snowboardy, skialpy alebo bežky.

  • S výberom vám ochotne poradia naši skúsení zamestnanci. Na výber máte kvalitné a značkové lyže, lyžiarky, prilby, palice, okuliare, snowboardy, snowboardovú obuv, bežky, bežeckú obuv, obal na lyže, chránič chrbta, skialpové lyže, skialpové lyžiarky, stúpacie pásy a pod.

  • Požičovňu máme rozdelenú na požičovňu pre deti, študentov, dospelých. Okrem štandardnej výstroje požičiavame aj kvalitnú skialpovú výstroj a snežné korčule sled dogs.

Bazár

  • Vyberte si správne bazárové lyže, lyžiarky, snowboardy, skialpybežky a navštívte náš lyžiarsky bazár

  • V ponuke nájdete jazdené modely od renomovaných výrobcov, ako je napr. Atomic, Elan, RossignolStöckli, Fischer, Head, Salomon Dynafit.

  • Pohodlne a vymeníme zakúpený bazárový sortiment za iný, prípadne bez problémov vieme vykúpiť vašu lyžiarsku vystroj.

Fotogaléria strediska