Lyžiarske stredisko Valčianska dolina - servis, požičovňa a bazár

Lyžiarske stredisko Valčianska dolina sa nachádza v pohorí Malá Fatra vo výške 510 - 830 m. Má veľmi dobre lyžiarske a snowboardové podmienky vďaka orientácií svahu na severovýchod. Ak potrebujete servis, požičovňu alebo bazár zastavte sa u nás na Bajkalská 2/B v Bratislave a poradíme vám.

4,7 km zjazdoviek
2 úrovne trate
6 vlekov a 1 sedačka
od 9:00 do 16:00 hod.

Informácie o stredisku Valčianska dolina

V lyžiarskom stredisku Valčianska dolina nájdete viac ako 4,7 km zjazdoviek. Z čoho ľahká trať má dĺžku 2,3 km a stredne ťažká 2,4 km. Spolu 6 vlekov a 1 sedačková lanovka sa stará o dokonalý zážitok z lyžovačky. Predpoklad spustenia zimnej sezóny je naplánovaný od 30.12 do 08.03 v čase 9:00 - 16:00 hod.

Celková kapacita lyžiarskeho strediska je 5700 osôb za hodinu. Disponuje minivlekom pre začiatočníkov, ale aj umelým technickým zasnežovaním. Nájdete tu lyžiarsku a snowboardovú školu, Yeti Parkom a samozrejmosťou sú bufety, bary, reštaurácie a špičkové ubytovanie v horskom prostredí. V blízkom okolí nájdete aj ďalšie strediská ako napr. Martinky či Jasenská dolina.

Servis

  • Pravidelný servis prispieva k zvýšeniu životnosti lyží, bezpečnosti jazdca a k dokonalému pôžitku z lyžovačky.

  • Zabezpečujeme odborné športové poradenstvo a profesionálny servis lyží, snowboardov, skialpov, bežiek a bootfitting.

  • Servisujeme na špičkových strojoch, ako je napr. Reichmann SF 4 Race, Reichmann DTS-U Pro, Wintersteiger Sigma RS 350 alebo R off B.

  • Využite jedinečnú možnosť online rezervácie už teraz.

Požičovňa

  • V našej požičovni si môžete požičať z veľkého množstva zimného sortimentu lyže, snowboardy, skialpy alebo bežky.

  • S výberom vám ochotne poradia naši skúsení zamestnanci. Na výber máte kvalitné a značkové lyže, lyžiarky, prilby, palice, okuliare, snowboardy, snowboardovú obuv, bežky, bežeckú obuv, obal na lyže, chránič chrbta, skialpové lyže, skialpové lyžiarky, stúpacie pásy a pod.

  • Požičovňu máme rozdelenú na požičovňu pre deti, študentov, dospelých. Okrem štandardnej výstroje požičiavame aj kvalitnú skialpovú výstroj a snežné korčule sled dogs.

Bazár

  • Vyberte si správne bazárové lyže, lyžiarky, snowboardy, skialpybežky a navštívte náš lyžiarsky bazár

  • V ponuke nájdete jazdené modely od renomovaných výrobcov, ako je napr. Atomic, Elan, RossignolStöckli, Fischer, Head, Salomon Dynafit.

  • Pohodlne a vymeníme zakúpený bazárový sortiment za iný, prípadne bez problémov vieme vykúpiť vašu lyžiarsku vystroj.

Fotogaléria strediska